BÜYÜLER

Toz Karabiber Büyüsü

Toz Karabiber Büyüsü Nedir?

İnternet üzerinden çeşitli araştırmalar yaptığımız zaman gerek forumlarda gerekse diğer platformlarda karabiber büyüsü yaptıran var mı şeklinde insanlar meraklarını gidermek istemektedirler. Ancak bu soruların sorulması ve cevaplanması neredeyse hiç yok denilecek kadar az olmasından dolayı daha önce karabiber büyüsü yaptıranlar nelerle karşılaştılar ve karabiber büyüsü hangi amaçla neden yapılır kısa da olsa değinmek istiyoruz.

Karabiber Büyüsü Amacı Nedir?

Aşk acısı çekenler, aradığı aşkı bulamayanlar, buldukları aşkı uzun yıllar sabitlemek isteyenlere ilaç gibi gelecek bir büyü olup aynı zamanda bağlama büyülerinde de kullanılan yöntemlerden birisidir. Karabiber büyüsü ile aynı zamanda göz bağlama büyüsü de yapılır. Yani kişi aşık ettirilir, birbirlerine bağlanmaları sağlanır ve aynı zamanda gözler bu ikiliden başka aşk ve sevgi içeren herhangi bir duyguyu başkasına karşı hissetmez.

Karabiber büyüsünü deneyenler genelde olumlu deneyimlere sahip olmuşlardır. Çünkü tutması en basit olan büyülerden birisidir. Her medyum, hoca, ilim sahibi kişiler yapabilir. Ancak dini gücü zayıf olan kişilerin bu büyüyü yapmaları sakıncalıdır.

Karabiber Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Aşk üzerine yapılan karabiber büyüsü 72 saatte etkisini gösterir. Gide sevgiliyi geri getirir. Aşık olacak bir insanla tanışmamış kişiler aşka kavuşur. Bağlama büyüsü ise etkisini 7 günde gösterir. Yani herhangi birisini annenizi, babanızı, kardeşinizi, sevgilinizi, erkek arkadaşınızı kendinize bağlayabilirsiniz.

Toplamda 21 adet ve 41 adet karabiber tohumundan yapılır. Toz karabiber büyüsü ile aslında hiçbir alakası yoktur. Fakat toz karabiber büyüsü de bulunmaktadır. Bunun için başka yazımızda ne olduğuna değineceğiz. Kişiler bu büyünün etkisiyle muhabbete tutulurlar ve bu muhabbetin içeriğine aşk tohumları serpilir.

Karabiber Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Karabiber büyüsü değil de tılsımı ile burada yazdıklarımızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik %80 oranında tutma garantisi ile aradığınız medyum biziz. Bizi arayarak detayları öğrenebilirsiniz.

İlgili kelimeler:
karabiber büyüsünü deneyenler
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu