BÜYÜLER

Sıkıntılardan Kurtulma Büyüleri

İnsanlar çok zor zamanlardan geçebilmektedirler. Birçok kişi zor zamanların Allah tarafından sınandıklarına inanıyor olsalar da oldukça doğru bir anlayış ile çekilen çilelerin üstesinden gelmek için çeşitli arayışlar içerisinde de olmaktadırlar. Genellikle aile içi geçimsizlik olarak maddiyat ön planda olsa da sıkıntılar birbiri ardına geldiği zamanlarda ne yapılacağı konusunda isyan etmeden Allah’a sığınmaktan başka bir çarenin olmadığı iyi bir şekilde bilinmelidir. Ancak çeşitli sıkıntılar nedeni ile insanlar sıkıntıdan kurtulma büyüleri adı altında bir takım bekleyiş içerisinde olmaktadırlar.

Sıkıntının Türüne Göre Yapılan Büyüler

Sıkıntılardan bir an önce kurtulmak isteye kişiler öncelikle Allah’a karşı sıkıntıların giderilmesi için sürekli olarak dua etmeleri önerilenler arasındadır. Ancak çeşitli hocalar, hüddamlar ve Medyum kişiler tarafından gerçekleştirilen büyüler ile sıkıntılarından kurtulan kişilerin sayısı da bir hayli fazladır. İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalar bu sonuçları verse de kesin büyü aracılığı ile sıkıntılara elveda diyemeyiz. Bu konuda kesin bilgilere ulaşmak mümkün değildir. Ancak daha önce sıkıntılardan kurtulma büyüleri adı altında büyü yaptıran kişilerin mutlu sona ulaştıklarını görmekteyiz. Bu sebeple inanmak ya da denemek tamamen kişinin kendisine kalmış bir durumdur.

Sıkıntının türüne göre büyü medyumları çeşitli karışımlar ve Vekf ile tılsımlar ile büyüler yapabilmektedir. Kimisi içindeki dertten dolayı sıkıntıya giriyorken, kimisi de maddiyat yetersizliğinden dolayı sıkıntılara girebilmektedir.

Sıkıntılardan kurtulma büyüleri yaptıracak olan kişilere medyum hocalar tarafından sorular sorulur ve hangi sıkıntı için hangi büyünün iyi geleceği analiz edilir. Büyü yapacak olan Hüddam sıkıntılardan uzaklaşma büyüsü adı altında çeşitli malzemelerin karışımlarını okuyarak kişiye teslim edebilir. Genelde elde edilen karışımlar giyim, eşya gibi ürünlerin üzerlerine sürülerek göle atılması, yastık altına konulması, evin gizli bir yerine konulması veya yedirtilmesi ile tutması beklenebilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu