BÜYÜLER

Domuz Büyüsü Kimlere Yapılır?

Domuz büyüsü yaygın olarak domuz yağı büyüsü olarak bilinir. Bunun nedeni domuz büyüleri yapılırken en çok domuz yağı kullanılmasıdır fakat domuzun diğer organlarını kullanarak da büyü yapmak mümkündür. Domuz büyüleri kişilerin domuz büyüsü kimlere yapılır diye merak etmemesi gereken büyü uygulamalarıdır. Domuz ile yapılan büyüler kara büyüler sınıfında yer alır ve uygulanma amaçları kötü niyetlidir.

Domuz Yağı Büyüsü

İnsanları birbirinden ayırmak, sevenleri ayırmak, rızık kapatmak, iş hayatını engellemek, kişilerin yıldız dengelerini değiştirmek, kişilerin itibarsızlaşması için yapılan büyülerdir. Bu nedenle domuz büyüsü kimlere yapılır sorusunun cevabı domuz büyüsü kötülüğü istenen insanlara yapılır olacaktır.

Domuz yağı büyüsünde, domuz yağı büyü yapılmak istenen kişinin evinin duvarına ya da kapısına sürülür. Domuz yağı büyüsü yapılırken kullanılan ruhani varlıklar büyünün çok güçlenmesine neden olur. Kişiler evlerinde ya da işyerlerinde böyle bir işaret görürlerse çok dikkatli olmalıdır. Kişiler domuz yağını temizlemek isteyebilir fakat başarısız oldukları görülür. Bunun nedeni domuz yağı büyüsü hazırlanırken içine katılan birtakım bitkilerdir. Bu bitkiler domuz yağının tamamen temizlenmesine engel olmaktadır. Bu nedenle uzmanlar eğer kişinin evinin kapısına domuz yağı sürülmüşse kapıyı değiştirmelerini, duvarlarına sürülmüşse duvarın yıkılıp yeniden örülmesini önerir. Bu derece etkili büyülerdir.

Domuz Yağı Büyüsünün Yapılışı

İçine bazı bitkiler katılarak kalıcılığı sağlanan domuz yağına birtakım işlemler yapılır. Bu işlemler esnasında şeytani varlıklardan yardım alınmaktadır. Bu nedenle insanların domuz büyüsü kimlere yapılır sorusunu sormak yerine bu büyüden uzak durmaları önerilir. Domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra şeytani varlımlar derhal harekete geçer ve büyü yapılan kişiyi etkilemeye başlar. Kişiler domuz yağını fark edip temizlemeye çalışsalar bile bunun pek hükmü olmayacak ve kişi etkilenmeye devam edecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu