BÜYÜLER

Kuru Üzüm İle Yapılacak Olan Aşk Büyüsü

Kuru Üzüm Büyüsü

Kara büyüler kişi üzerinde en hızlı etki eden büyülerdir. Yapılması oldukça zor olan bu büyüler aynı zamanda tehlikelidir de. Bu büyüler yapılırken medyum üç harflilerden yardım alır. Bu yüzden bu büyülerin sonucunda sizlere üç harflilerin musallat olması mümkündür. Bu kar büyüleri evde kendiniz yapmaya çalışmamalısınız.

Kuru Üzüm Büyüsü Yapılışı

Kara büyüler farklı malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bu büyülerin yapımında kullanılan bir malzeme de kuru üzümdür. Kuru üzüm ile yapılacak olan aşk büyüsü anında kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır ve bozulması da oldukça zordur. Kuru üzüm büyüsü ile istediğiniz kişiyi kendinize uzun süreli olarak aşık etmeniz mümkündür. Fakat büyü ile insanları kendinize bağlamanız hem etik değildir hem de dinimizce yasaklanmıştır. Bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere büyü nasıl yapılır anlatmıyoruz.

Kuru Üzüm İle Yapılacak Olan Aşk Büyüsünün Tesiri Ne Kadar Sürer

Kuru üzüm büyüsü kara büyüler arasında yer aldığı için kısa süre de kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Tesir süresi de oldukça uzundur fakat bu büyünün de her büyü gibi belli bir süre sonra etkisini kaybedeceğini bilmeniz gerekir. Büyü etkisini kaybetmeye başladığında kişi artık yavaş yavaş sizden uzaklaşacaktır ve davranışlarında belirgin değişiklikler olduğunu göreceksinizdir. Bu yüzden kuru üzüm ile yapılacak olan aşk büyüsü tesir süresi bittiğinde mutlaka yeniletilmelidir. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz ve kişinin sürekli olarak yanınızda kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü kuvvetli bir büyü olduğu için sürekli yeniletildiğinde kişi sürekli olarak size aşık olacaktır. Fakat büyü ile insanları kendin e bağlamak geçici bir durumdur. Sonunda kişi büyünün etkisinden kurtulup eski yaşamına geri dönecektir ve büyünün tüm kötü olumsuz etkileri sizin üzerinize gelecektir. Bu yüzden büyü yaptırmaktan uzak durun.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu