BÜYÜLER

Tesiri Kuvvetli Büyü Yapma Yöntemleri

Büyüler, insanların çok eski zamanlardan bu yana kullandıkları bir yöntem olup, tesirleri de oldukça farklıdır. Pek çok farklı büyü çeşidi ve yapılış amacı vardır. Büyülerin yapımında kullanılan materyaller büyülerin tesir kuvvetini etkiler ve yapılışlarını da zorlaştırmaktadır. Örneğin kara büyüler en kuvvetli büyülerdir. Bu büyülerin yapımında oldukça farklı materyaller kullanılmaktadır. Tesiri kuvvetli büyü yapma yöntemleri de genellikle materyallere göre farklılık göstermektedir. Bu büyülerin yapımında cenin, domuz yağı, sabun, bez bebek, ölü toprağı gibi farklı ve zor malzemeler kullanılmaktadır. Bu yüzden de bu büyüleri herkes yapamaz. Büyü yaptırmak için mutlaka medyuma gitmeniz gerekir. Kişiler internetten okudukları bilgilere göre büyü yapmaya kalktıklarında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerlerine çekeceklerdir.

Muska Yazma Yöntemi

En kuvvetli büyü yapma yöntemi, büyüyü muskaya yazmaktır. Bu yöntemi medyumlar çok fazla kullanmaktadır. Bunun sebebi ise büyünün bu şekilde kişi üzerinde daha uzun süreli olarak etki etmesidir. Bu yüzden muska yöntemi en kuvvetli ve tesirli büyü yapma yöntemidir. Tesiri kuvvetli büyü yapma yöntemleri arasında yer alan muska yazma için dikkat etmeniz gereken tek şey, muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerektiğidir. Bu şekilde büyünün tesirinin devamını sağlayacaksınızdır. Büyülü muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise büyünün kişi üzerindeki tesir süresi de anında bitecektir. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Bez Bebek Yöntemi

Bir diğer yöntem ise bez bebek üzerine yapılan büyüdür. Bu büyü ile de kişiyi rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz. Bu yüzden bu büyü de çok fazla tercih edilmektedir. Tesiri kuvvetli büyü yapma yöntemleri arasında bez bebek yöntemi aynı zamanda en eski yöntemdir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu