BÜYÜLER

Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü, ölü toprağı kullanılarak yapıldığı için hem çok etkili hem de çabuk tesir eden bir büyüdür. Ölü toprağı büyüsü yapılış amaçları nedeniyle kara büyüler sınıfına girer ve ne yapmaya niyet edilmesi ne de yapılması tavsiye edilmez. Etkisinin güçlü olması için ölü toprağı büyüsü yapımında gereken ölü toprağının en yeni kazılmış mezardan alınması gerekir.

Yapılma Nedenleri

Ölü toprağı büyüsünün yapılma amacı tamamen art niyetler içerir. Kara büyü sınıfına giren ölü toprağı büyüsü insanların kötü duruma düşmeleri amaçlanarak yapılır. Evli çiftleri ve birbirini seven insanları ayırmak en çok kullanılma nedenidir. Ölü toprağı büyüsüne maruz kalan çiftlerin ayrılmaları kaçınılmazdır.

Ölü toprağı büyüsü uygulanan çift arasında şiddetli sorunlar çıkmaya başlar. Çift birbirine çok bağlı olsa da bu büyünün yapımından sonra çok ciddi tartışmalar başlayacaklar ve çirkin bir ayrılık yaşayacaklarıdır. Ölü toprağı büyüsü insanların işlerinin bozulması için de yapılır. Ölü toprağı büyüsü yapılan evlerde bereket kalmaz. Uygulandığı iş yerinde işler ters gitmeye başlar. Bereket kaçırmak için ölü toprağı büyüsü uygulandığında, büyüye maruz kalan insanların çok zor durumda kaldıkları bilinmektedir.

Ölü toprağı büyüsü çok güçlü enerji barındırır. Bu büyüdeki enerjinin yönlendirildiği kişi çok ciddi etkilere maruz kalacaktır. Bu büyü yapıldığında kişilerde cilt sorunları belirmeye başlar. Bu büyü kişiler tarafından fark edilip bozdurma yoluna gidilmezse, büyüye maruz kalan kişilerde ciddi rahatsızlıklar görülebilir. Büyüye maruz kalan kişileri ölüme kadar götürebildiği bilinir.

Büyünün Bozulması

Ölü toprağı büyüsü, yaptıran kişiyi ve büyüyü uygulayan kişiyi de etkiler. Bu nedenle medyumlar bu büyüyü yapmak istemez. Çok güçlü ve etkili olan ölü toprağı büyüsü kolay bozulabilen bir büyü değildir. Ölü toprağı büyüsü bilinen en güçlü ayırma büyüsüdür. Bu büyü günümüze kadar ulaşan yazmalarda “yuva yıkan büyü” olarak adlandırılmıştır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu