Kara Büyü

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Çözülür?

Kişileri olumsuz etkilemek amacıyla yapılan ve bir kara büyü uygulaması olan ölü toprağı büyüsü çok güçlüdür. Mezarlıktan alınan ölü toprağı kullanılarak yapılan bu büyüler için medyumlar tarafından muska hazırlanır. Şeytani varlıklarla yapılan bu uygulamada hazırlanan muskanın içine ölü toprağı konulur. Çok tehlikeli olan ölü toprağı büyüsü nasıl çözülür ilk akla gelen soru olmaktadır.

Muskanın Bulunması

Çoğu insan kendisine büyü yapıldığını bilmez. Büyülerin etkileri kendisini göstermeye başlar fakat insanların bu değişimleri anlamlandırması mümkün olmaz. Çok güçlü olan kara büyü uygulamalarına derhal müdahale etmek ve ölü toprağı büyüsü nasıl çözülür sorusunu sormak gerekir. Bu büyülerin varlığı ne kadar erken saptanırsa insanların fazla zarar görmeden kurtulması için müdahale etme şansı o kadar artar. Bir insan ancak yapılan muskayı bulduğu zaman kendisine büyü yapılmış olma ihtimalini düşünür.

Büyünün Bozulması

Kişilerin ciddi ayrılıklar yaşaması, ailelerinin dağılması, maddi zorlukların içine düşmesi hedeflenerek yapılan ve son derece art niyetli olan ölü toprağı büyülerinin ortadan kalkması için öncelikle hazırlanan muskanın bulunması gerekir. Evinde, işyerinde ya da yatak odasında böyle bir muska bulan kişiler derhal ölü toprağı büyüsü nasıl çözülür arayışına girmelidir. Kişilerin böyle bir muska bulduklarında hemen bir medyuma başvurmaları önerilir. Büyülerin bozulmasında en etkili olan yol Kuran’da yer alan bu konuyla ilgili surelerdir. Fakat çok güçlü büyülerde bireysel çabalar yetersiz kalabilmektedir. Muska bulunduğunda öncelikle salavat getirilir. Muskanın açılışında felak, nas ve Ayetel Kürsi okunur. Muska açılırken içindeki ölü toprağının evin herhangi bir yerine dökülmediğinden emin olmak gerekir. Dökülürse büyünün sürekliliği devam eder. Ölü toprağı ve muska içinde sirke olan bardaklara ayrı ayrı konur. Bir gün bekledikten sonra malzemeler denize atılır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu