Kara Büyü

Karabasan Büyüsü İle Korku Vermek

Karabasan günlük hayatta kişilerin rüyalarına girerek onların korkmasına sebep olan bir varlıktır. Karabasan büyüsünde ise kişinin sürekli olarak rahatsız olması sağlanır ve kişiye korku verilir. Bu büyü oldukça kuvvetli bir büyüdür ve kişiyi anında tesiri altına alarak korkmasını sağlar. Fakat bu büyünün sonucunda kişi artık aklını kaçıracak duruma gelebilir. Özellikle büyü yapılan kişinin iradesi zayıf ise kısa sürede bu duruma gelecektir. Bu yüzden bu büyünün yapılması tavsiye edilmez. Karabasan büyüsünü korku vermek için kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Büyüleri yapmaya kalktığınızda yanlış bir şey söylediğiniz taktir de büyü tersine dönecek ve sizi doğrudan etkileyecektir. Karabasan büyüsü ile korku vermek için mutlaka iyi bir medyuma gitmeniz gerekir.

Karabasan Büyüsü Kişiyi Nasıl Etkiler?

Karabasan büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık sık sık rüyalarında korkmaya başlayacaktır. Kişi artık öyle bir psikoloji içerisine girecektir ki artık uyumak bile istemeyecek duruma gelir. Bitkin ve yorgun düşen kişi mantıklı düşünemez hale gelir. Bu yüzden karabasan büyüsü oldukça tehlikeli bir büyüdür. Kişiyi depresyona bile sokabilir ve çoğu kişi bu büyü yüzünden kafayı yeme durumuna gelmiştir. Karabasan büyüsü ile korku vermek için medyumlar genellikle üç harflileri kullanmaktadırlar. Üç harfliler kişilerin sürekli olarak rüyalarına girerek onları korkuturlar. Çoğu zaman kişi bu durumu rüyayla gerçekten ayıramaz hale gelir ve uyumadığı zamanlarda da rüyanın verdiği korkunun etkisi altında kalacaktır.

Karabasan Büyüsü Süresi

Karabasan büyüsü yapıldıktan 40 gün sonra tesirini kaybeder. Bu süreçte kişi zaten uykuda korkma durumuna alışacaktır ve uyumak istemeyecektir. Karabasan büyüsü ile korku vermek için büyünün tekrar edilmesi gerekir. Büyü tekrar edildiği sürece işi üzerindeki etkileri sürmeye devam edecektir ve kişi sürekli olarak korku halinde olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu