Kara Büyü

Kötülük için Yapılan Kara Büyüler

Kötülük Etme Büyüsü

Kara büyü ile ilgili detaylı şekilde önceki yazılarımda bilgiler vermiştim. Kara olarak adlandıracağımız bir çok çeşitli işlemler bulunur.  Her ne kadar tam anlamı ile olmasa da, bu düşünce büyük oranda doğruluk payı taşıyor. Çünkü insanlar birbirlerine belli başlı etkilerde bulunmak için bu yolları deniyorlar. Pek çok insanın yaptırmak istediği kötülük büyüsü medyumlarca da sıklıkla kabul gören bir büyü türü olsa da medyumlar bu büyüyü yaptırmak isteyenlerden defalarca düşünmelerini istiyorlar.

Nasıl Yapılır?

Örnek verecek olursak bunlara ölü toprağı büyüsü bile yapan yatırmak isteyen kişilere rastlamak mümkün. Tüm bunlar olağan şeylerdir ve insanlar çaresiz kaldıkları anlarda çözümleri büyü yolu ile hallederler. Her halükarda sonuca ulaşmak isteyen kişiler ölü toprağı büyüsü yardımı ile sevmedikleri çiftleri birbirlerinden hemen ayırabilirler. Bunun altın yolu ise söz konusu büyünün doğru şekilde ve doğru maddeler ile yapılmasıdır.

Kötülük Büyüsü Hazırlanışı

Elbette bu işlemler dışında ak büyü olarak sınıflandıracağımız çok güçlü aşk bağlama işlemleri de vardır. Ancak genel olarak bakılınca büyü değilde rahmani olarak tılsım ve vefklerin sonucunda yapılan uygulamalar tercih edilmelidir. Havas ilminde yer alan etkin dua ve esmalar sonucunda hazırlanmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu