Kara Büyü

Korku Kara Büyüsü

Kara Büyü

Kara büyüler en güçlü, en kısa sürede kişi üzerine etki eden büyülerdir. Bu yüzden de sürekli olarak tercih edilmektedir. Genelde kara büyüler farklı amaçlar için tercih edilir. Kara büyüler aşk için ya da kişiyi tesir altına almak için kullanılabilmektedir. Bunun dışında korku vermek amacı ile de kara büyüler kullanılmaktadır. Kara büyüler ile korku insana farklı enerjiler kullanılarak verilmektedir. Bu yüzden de bu büyü oldukça tehlikelidir. Kişiler kesinlikle bu büyüyü kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Büyü medyuma gidilerek yapılmadığında kişiler musallat olma gibi olaylar ile karşılaşabilmektedirler. Korku kara büyüsü  bu yüzden mutlaka iyi bir medyuma yaptırılmalıdır. Ancak bu şekilde etkileri doğru kişiye ulaşacaktır.

Korku Kara Büyüsü Etkileri

Korku kara büyüsü yapıldıktan sonra kişinin ruhu tamamen sahiplenilir. Genelde bu büyünün amacı kişinin üzerine kötü enerjileri yönlendirmektedir. Kişi bu kötü enerjilerin etkisi altında kalacağı için kısa süre içerisinde korku ile yüzleşecektir. Genelde büyünün en büyük etkisi kişiye musallat olan bu kötü enerjilerdir. Kişi artık tamamen mantıksız olarak hareket etmeye başlar. Özellikle kişi dışında bu durumu kimse fark etmeyeceği için kısa sürede kişi kafayı yiyecek duruma gelir. Genelde bu büyünün sonuçları çok büyük olmaktadır. Kişiler intihar etmektedirler. Bu yüzden bu tarz tehlikeli sonuçlara sahip olan büyüleri yapmaktan kaçınmalısınız. Korku kara büyüsü gibi büyüler de dahil olmak üzere tüm büyüler dinimizde yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler dinimizce mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere de büyü yapımını tavsiye etmiyoruz.

Korku Kara Büyüsü Tesir Süresi

Çok güçlü bir kara büyü olan korku büyüsünün tesir süresi geç sona ermektedir. Büyünün tesir süresi sona ermeye başladığı anda kişinin üzerindeki korku kendini rahatlamaya bırakacaktır. Bu yüzden sürekli olarak büyülerin tesir sürelerine dikkat edilmelidir. Büyülerin etkilerinin sürekli olması için yeniletme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Korku kara büyüsü gene aynı şekilde yeniletilmek zorundadır. Ancak bu şekilde kişi üzerindeki etkileri devam edecektir. Büyü yeniletilmediğinde ise kişi büyünün tesiri altından çıkacak ve eski yaşamına kaldığı yerden devam edecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yunus dedi ki:

    peki nasıl bozulur bu büyü bende aynı durumlar var kafayı yiyorum her gun yardım edin ölmekden korkuyorum rahat olamıyorum sürekli gerilim halindeyim yaklaşık 1 yıldır düzenli uykum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu