Kara Büyü

Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü tarihten beri zarar verilmek adına yapılan ama kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir büyüdür. Sonuçları çok ağır olmakla birlikte yapan kişiye de inanılmaz zararlar verebilen bir büyüdür. Ölü toprağı büyüsü çok etkili kara büyüler arasındadır. Bu büyü farklı amaçlarla yapılmaktadır. Evli kimseleri ayırmak, sevmediğimiz kişilerin hayatına alt üst etmek için, kişilerin paralarında bitişe sebep olmak için ve hatta çok ileriye giderek kişilerin ölümü için bile yapılabiliyor. Tekrar belirtmek gerekir ki bu büyü oldukça sakıncalıdır. Yapılmasını asla uygun görmüyoruz.

            Ölü Toprağı Büyüsü nasıl yapılır?

Bu büyüde yapılışı anlamında değişik şekilleri yoktur. Oldukça net olan bir büyüdür. Yapılışı yedi gün kadar sürmektedir. Ölü toprağı büyüsü hazırlanan muskalarla yapılmaktadır. Kağıtlara geometrik şekiller çizilerek kötülüğü istenilen kişinin anne adı ve adı yazılır. Kesinlikle Türkçe kullanılamaz. Arapça yazmak esastır. Büyüdeki asıl nokta mezarlardan toplanan toprakların kötülük yapılacak kimsenin evine ve etrafına dökülerek yapılmaktadır. Maalesef ki bu büyünün kişiyi hemen etkilediği söylenmektedir. Büyüyü yapan kişiyi de bir o kadar kötü anlamda etkileyecektir. Bu yüzden üzerinde iyice düşünülmelidir hatta hiç yapılmamalıdır. Büyü yapıldıktan sonra aniden beliren gelişmeler meydana gelmektedir.  Anlam verilemeyen olaylar silsilesi başlayacaktır. Mesela; kişi aniden evinden uzaklaşır ve eşini görmek dahi istemez. Eğer ki kişinin para bereketi için yapıldı ise kişi birdenbire işsiz kalabilir, parası kesinlikle birikmez ve yoksulluğa kadar gidebilir. Eğer kişinin ölümü gibi korkunç bir şey için yapıldı ise kişinin vücudunda birden beliren yaralar başlayabilir. Çok hızlı kilo kaybı yaşayan kişi zamanla eriyecektir. Tabi ki bu sadece yapılan kişide görülmeyebilir. Yapan kişi başta karşısına zarar vereceğini düşünmüş olsa bile, zamanla yapan kişi de çok fazla zarar görecektir. Korkunç sonuçlar doğurabilir. Büyünün her türlüsü dinimizce haram kılınmıştır. Büyü yapmanızı kesinlikle tavsiye etmemekteyiz.

            Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyüyü bozmak için öncelikle muskayı bulmak gerekmektedir. Eğer muskayı bulamadınız ama kendiniz de büyü etkisi olduğunu düşünüyor iseniz, yapmanız gereken bolca dua etmektir. Ölü toprağı Büyüsü için Kur’an da geçen ve büyü etkilerine çözüm olan duaları okumanızı tavsiye ediyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu