BÜYÜLER

Karabiber Büyüsü

Aşk ve bağlama büyüsü olarak bilinen karabiber büyüsü gerek ülkemizde gerek dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Biber büyüleri arasında etkili bir bağlama büyüsü olduğu düşünülür. Karabiber büyüsünün uygulanma amacı aşık olunan kişinin düşüncelerine hükmetmektir. Böylece kişinin büyüyü yapan kişiye aşık olması sağlanmaya çalışılır.

Karabiber Büyüsünün Uygulanışı

Muhabbet büyülerinden birisi olan karabiber büyüsü uygulanacağı kişinin içine sevgi düşürmek için yapılır. Genellikle 21 veya 41 adet karabiber tanesi kullanılır. Bu tanelerin üzerine okuma yapılarak gerçekleştirilen büyüde biber tanelerinin doğru sayılması önemlidir. Büyü çalışmalarında verilen sayılara uyulması büyük önem taşır. Bu sayılar büyünün doğru enerjilerden oluşmasını sağlayacaktır.

Karabiber büyüsü yapılırken medyumun önerdiği gün ve gecelere dikkat edilmelidir. Ayrıca biberlerin üzerine okunacak dua sayılarında da hata yapılmamalıdır. Uygulama bittikten sonra, okunan karabiberlerin yakma işlemi başlar. Karabiberler gümüş veya bakır levhalar üzerine konularak yakılmalıdır. Yapılan karabiber büyüsü uygulamasında, büyü yapılacak kişinin adı, doğum tarihi, anne adı gibi bilgilere de ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler eksiksiz ol alıdır ve doğruluğundan emin olunmalıdır.

Karabiber büyüsü esnasında uygulanan ritüellerin bir hafta devam etmesi gerekir. Uygulamalar üç kez sabah, üç kez akşam olmak üzere günde altı kez tekrar edilir. 41 adet biber bir haftalık uygulamalar için eşit bölünmelidir. Uygulamalar yapıldığında büyüye maruz bırakılan kişi, büyüyü yapan kişiden uzak duramaz hale gelir.

Karabiber büyüsü oldukça güçlü enerjilere sahip olan ve varlıkları hemen harekete geçiren bir büyüdür. Bu tarz bağlama büyüleri hafife alınmamalıdır. Hangi nedenle yapılırsa yapılsın en basit büyü işlemi bile ortaya enerjilerin çıkmasına neden olacaktır. Bu enerjiler doğrudan büyü yapışan kişinin düşüncelerine yönelecektir. Kişi çok ciddi etkilenecek olduğu için, büyü yapan kişi kendinden ve duygularından iyice emin olmalıdır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu