Geri Getirme Büyüleri

Kocam Evden Gitti Geri Getirme Büyüsü

Herkes bir ömür boyu birlikte olma dileğiyle evlenir fakat bu her zaman böyle olmaz. Büyük bir aşk ve ümitle yapılan evliliklerde bir süre sonra sorunlar yaşanmaya başlaması olasıdır. Kişiler belli süre beraber olduktan sonra farklılıkları da ortaya çıkmaya başlar. Bu farklılıklar çift arasında benimsenmeye çalışılsa da bazı durumlarda farklılıklar önemli bir sorun haline gelebilir. Bu sorunlar çift arasında çözülemezse ilişkiyi ayrılığa kadar götürebilir. Kadın ya da erkek evliliği bitirmeyi amaçlayarak evi terk edebilir. Eğer evi terk eden erkekse ve kadın evliliğinin devam etmesini istiyorsa kocam evden gitti geri getirme büyüsü yapmak istiyorum diyebilir.

Geri Getirme Büyüleri

Geri getirme büyüleri evi terk eden erkekler için kadınların yaptırdığı kocam evden gitti geri getirme büyüsü türünden uygulamalardır. Geri getirme büyüleri her tülü ilişkide gidenin geri dönmesini sağlamak amacıyla yapılır. Bu aile içi ilişkiler için de uygulanabilir veya sevgililer ya da evli çiftler için de geçerlidir. Geri getirme büyülerinin hırsızlık ya da başka bir nedenle kaybolan eşyaların bulunması ve eşyanın tekrar sahibine dönmesini sağlamak amacıyla da yapıldığı görülmektedir.

Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bu uygulamalar ak büyüler kapsamında yer alır. Başka insanlara zarar vermediği düşünülen büyülerdir. Eğer kadın kocam evden gitti geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorum diyorsa bir medyum hoca ile irtibata geçmelidir. Bu tür uygulamalar Vefk çalışmaları ile yapılır. Medyum hoca büyü yaptırmak isteyen kişinin ve üzerine çalışma yapılacak eşin isimlerini, annelerinin isimlerini ve doğum tarihlerini bilmek ister. Bu bilgiler ışığında gerekli hesaplamalar yapılır ve çiftin yıldız uyumuna bakılır ayrıca büyü için en doğru zaman belirlenir. Medyum hoca bu iş için seçilen hüddamı görevlendirir. Hüddam geri dönmesi istenen kişinin düşüncelerini etkileyecek ve geri dönmesini sağlayacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Muzaffer dedi ki:

    Dogru hocam cok ilgili yardimsever allah yolunu acik etsin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu