Geri Getirme Büyüleri

Terk Eden Birini Geri Getirme Büyüsü

Büyüler geçmişten günümüzde kadar halen süre gelen ve esrarını koruyan gizemli işlemlerdir. İnsanlar bir çok konuda sorunların üstesinde gelebilmek için bu ve benzer şeylerden destek almak isterler. Çünkü gerçekliği tartışılamaz bir doğrudur. Büyüler kendi aralarında iki sınıfta gruplandırılır. Önceki yazılarımızda bu konuya değinmiştik. Ak ve kara olarak iki ana kök çeşittendir. Geri getirme işlemi de ak büyü çeşitleri arasında yer alır. Sebepli veya sebepsiz şekilde terk edip ayrılan birinin geri dönmesi bağlanması amacıyla hazırlanacak etkin çalışmalar sonucunda istenen amaca ulaşmak mümkün kılınabilir.

Medyum ve hocalar tarafından hazırlanan güçlü dua yöntemleri ve etkin tertiplerde bulunmaktadır. Sadece geri getirme konuları için değil, insanların dilek ve isteklerinin kabul olması yönünde çok çeşitli muska veya benzer rahmani etkili tılsımlar kullanılmaktadır. Çoğu zaman okunan dualar ve tılsımlı yöntemler işe yaramadığında kişiler bu durumu istedikleri yöne çevirmek maksatlı işinde uzman ve bilgin kimseleri bularak doğru bir destek almak isterler. Kendiniz yapamadığınız ve sonuca ulaşamadığınız bu çalışmalarda bilgin bir medyum hoca tarafından hazırlanan işlemler sizi sonuca ulaştırabilir. Dolayısıyla doğru medyum hocayı bulduktan sonra sıkıntınızı onunla paylaşarak sorunun çözülmesi hususunda yardım talebiniz olabilir.

Bu yönde yapılan güçlü dua uygulamaları genellikle istenen sonuçları kişiye verir. Fakat her şeyin bizi yaratan Yüce Allah’tan geldiğini bilmek ve hiç unutmamak gerekir. Yapılan dua tertiplerinde inanç ve niyet çok önemli olduğu için sabır ve nizam gerektirdiği esastır. Sizin de ayrıldığınız birinin geri getirilmesi konusunda veya kendinize bağlamak için yardıma ihtiyacınız var ise iletişime geçebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. mrv-sncan dedi ki:

    slm hcam bn sdiyenin arkdşym szi armş knuyu blyrsnz snrm luftn bnda yardm edrmsnz sdiyen olmş çk mtlu allahım bzede nasip etsn

  2. Sadi karacı dedi ki:

    evet hocamz cok iyidir..

  3. tracy lawrency dedi ki:

    acaba yeriniz nerada ben yurt disi kargoynan olaymi bana ben canada yaziyor sizi isme by

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu