Geri Getirme Büyüleri

1 Haftada Geri Döndüren Büyü

Ayrılan insanların tekrar bir araya gelmesini sağlamak amacıyla yapılan çeşitli bağlama büyüsü yolları vardır ve 1 haftada geri döndüren büyü de bunların arasında yer alır. Sorunlu ya da ayrılıkla sonuçlanan ilişkilerde beraberliğin devam etmesini arzu eden taraf genellikle bağlama büyüsü uygulamalarına baş vurmaktadır. Ülkemizde bağlama büyülerini başarıyla yapan medyumlar vardır ve ortalama bir hafta gibi bir sürede kesin sonuç alınabileceğini iddia ederler.

Geri Döndürme Büyüsü Nedir?

İlişkiler her zaman yolunda gitmez. Özellikle evliliklerde zaman zaman sorunların çıktığı görülür. Çocukların doğumundan sonra eşlerin birbirlerine ayırdıkları zaman da özen de azalır. Bu durum soğukluklara ve çiftlerin birbirinden uzaklaşmaya başlamasına neden olabilir. Zaman zaman da ilişkilerin arasına üçüncü kişiler girer. Bu durum nedeniyle hayatına başkası giren eş evliliği bitirmek amacıyla evden ayrılabilir. Aile bütünlüğünü korumak isteyen taraf giden eşin geri dönmesini sağlamak için büyü yaptırma yoluna gidebilir. Geri döndürme büyüsü de denilen ve bu amaçla yapılan bağlama büyüleri oldukça etkilidir ve 1 haftada geri döndürme büyüsü olarak da bilinirler.

Geri Döndürme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Eşinin ya da sevgilisinin geri dönmesini sağlamak amacıyla 1 haftada geri döndürme büyüsü yaptırmak isteyen kişi öncelikle işinde usta olan bir medyuma ulaşmalıdır. Geri döndürme büyüleri çeşitli yollarla yapılabilir fakat en etkilisinin vefk hazırlanarak yapılan büyüler olduğu kanısı vardır. Vefk ile geri döndürme büyüsünü de Havas ilmine sahip hocalar yapar. Vefk hazırlanması için büyü yapılacak kişinin adı ve soyadı, anne adı, gün-ay-yıl olarak doğum tarihi gerekir. Eğer bu bilgilerde bir şüphe varsa büyülenmek istenen kişinin fotoğrafı ile de çalışma yapılabilir. Büyü çalışması takriben bir hafta sürer ve iki hafta içinde sonuç alınır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu