Geri Getirme Büyüleri

Eski Sevgiliyi Ayağına Getirme Büyüsü

Genelde erkeklerin ve kadınların ilgi duyduğu büyüler farklı olmaktadır. Erkekler aşık etme büyülerine ilgi gösterirken, kadınlar da bağlama büyülerine ilgi göstermektedirler. Mesela kadın kocasının erkekliğini bağlamakta ki başka kadınlarla birlikteliği olmasın diye yaptırmaktadır. Erkek ise bir kızı çok beğenir ve ona karşı aşık etme büyüsü yaptırarak kendisine bir yol haritası çizmiş olur. Burada örnek belirtmemizdeki amaç ise eski sevgiliyi ayağına getirme büyüsü de genelde kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Daha çok kızlar erkekleri terk ettiği için terk edilen bir kız olursa eğer intikam almak için ona karşı büyü yaptırarak etkisi altına almasından ibarettir. Böyle bir büyü yapıldığı zaman şayet büyünün marifetine göre 10 gün içerisinde kapınıza kadar gelmesi beklenmektedir. Burada belirtilen kapı ise mecazi anlam taşımaktadır. Sonuç olarak sizi terk eden eski sevgilinizi ayağınıza kadar getirir ve tüm ipler artık sizin elinizde olur. Tabiri caiz ise gel dersiniz gelir, git dersiniz gider.

Erkek Arkadaşım Beni Terk Etti Pişman Olup Geri Gelsin

Belki sizin hiç suçunuz yok, ortada bir sorun bile olmaksızın erkek arkadaşınız sizi terk edip gitmiş ise eski sevgiliyi ayağına kadar getirme büyüsü ile onun pişman olup size geri dönmesini sağlayan etkili bir büyüdür. Her medyum böyle bir büyüyü yapamayabilir. İşinde ve branşında uzman olan medyumların sıklıkla yaptığı çalışmalardan birisidir. Bizim böyle bir sürecimiz olmadığı için daha çok sorunları vefkler veya tılsımlar ile çözmek isteyenlere yardımcı olmaktayız.

Kaç Günde Geri Gelir?

Ortalama büyünün yapılma süresi 3 gün kadar sürmektedir. Detaylar medyum tarafından sizlere aktarılır. 10-15 gün içerisinde tutması beklenir.

Geri Gelirse Tekrar Terk Eder mi?

Büyüler havas ilmi çalışması olduğu için ömür boyu süren bir etkiye sahiptir. Bu nedenle üzerinde büyü olduğunu fark etmediği sürece ömür boyu sizi bir daha terk etmez.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu