Ayırma Büyüsü

Evlileri Ayırma Büyüsü

Kara büyüler arasında en çok tercih edilen evlileri ayırma büyüsü ile evli çiftler arasında aşk ve sevgi bağlarının tamamen bitmesine hatta bazı kötü durumlar doğurarak çiftlerin hem fiziksel hem de ruhsal yapılarına ciddi zarar vermeye bile sebep olmaktadır. Bu büyüler içerinde 41 dikiş büyüsü hem etkisi hem de yapılışı ile en zor büyülerden biridir.

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Oldukça uzun zamandan hatta İslamiyet’in daha doğmadığı zamanlarda bile yapılan 41 dikiş büyüsü asla büyüyü yaptırmak isteyen kişi tarafından yapılmamalıdır. Evlileri ayırma büyüsü olan 41 dikiş büyüsü ile evli çiftleri en kısa süre içerisinde ayırabilir ve asla birlikte olamama durumları yaratabilirsiniz. Büyüyü yapabilmek için büyü yapılacak kişinin bir kıyafetine ihtiyaç duyulmaktadır. Daha sonra bu kıyafetin iç kısmına belirli tılsımlar yazılarak üstten 41 dikiş atılır. Büyüyü yapan kişinin astroloji ile de arasının iyi olması gerekmektedir. Büyü yapılacak gece yıldızların konumu da oldukça önemli olacaktır. Böylece büyü etkisini daha kuvvetli olarak gösterebilecektir. Yapıldıktan hemen sonra etki etmeye başlayan büyü ile kişiler intihar ve cinnet aşamasına kadar gelebilmektedirler. Çok kötü sonuçları olan bu büyü yapılırken iyi düşünülmelidir.

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlileri ayırma büyüsü arasında en yıkıcı ve en ölümcül büyü olan 41 dikiş büyüsünün bozulması asla kolay olmayan bir büyü çeşididir. Büyüyü bozabilmek için büyü yapılan kıyafetin üzerindeki dikişler tılsımlı sözcükler ile sökülmeli ve tılsımlı yazılar iyice temizlenmelidir. Başka bir yöntemi daha bulunmaktadır fakat bu yöntem sadece medyumlar arasında bilenen ve yine çok tehlikeli olarak anılan bir yöntem olarak geçmektedir. Kişiler asla yapma ve bozma aşamalarını kendi başlarına yapmamalı ve mutlaka uzman bir kişiden yardım almaları gerekmektedir.

İlgili kelimeler:
evlileri ayirma buyusu nedir, https://dogrumedyum com/evlileri-ayirma-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu