BÜYÜLER

Lamia Büyüsü

Lamia büyüsü aslında eski tarihlerden gelen bir kadın kahramandan ismini almaktadır. Bu büyü o kadar tehlikelidir ki çoğu medyum bu büyüyü yapmaya korkar. Bir inanışa göre bu büyünün adını ağzına alan kişinin başına kötü olaylar gelecektir. Bu kadar etkili ve tesir eden bir büyüdür.  Lamia Yunan mitolojisindeki Zeus’un karısıdır ve Hera’ya karşı kıskançlık duyan kadın çok kuvvetli bir büyü yapar. Yani bu büyü kişileri birbirlerinden ayırmak için çiftleri ayırmak için yapılan bir büyüdür. Bu büyü yapıldığında kişi artık uyku uyuyamaz duruma gelir ve her yönden kendini çok kötü hissedecektir. Kişi üzerinde büyü olduğu için eşine ve çocuklarına çok kötü davranmaya başlayacaktır.

Lamia Büyüsü Nasıl Yapılır?

Lamia büyüsü kişinin saç teli ya da tırnağına yapılan bir büyüdür. Bu büyü kişinin herhangi bir eşyasına da yapılabilmektedir. Kişi bu eşyayı yanında taşıdığı sürece büyünün etkisinde kalacaktır ve bu Lamia büyüsü bozulması en zor büyülerden biri olduğu için kolay kolay kişi büyünün etkisinden çıkamayacaktır. Kısa süre sonra sürekli olarak çocuklarına ve eşine kırıcı davranışlarda bulunacak, bağıracak ver sürekli olarak kavga edecektir. Bu kavgalar devam ettiği sürece de kişiler en kısa zamanda birbirlerinden soğuyacaklardır ve ayrılma kararı alacaklardır. Bu yüzden bu büyü oldukça tesiri kuvvetli bir büyüdür ve kişiler üzerinde çok çabuk etki eder.

Lamia Büyüsü Nasıl Bozulur

Lamia büyüsünü bozmak için mutlaka kişinin bir medyuma başvurması gerekmektedir. Medyum Kur’an okuyarak yavaş yavaş kişinin üzerindeki büyünün etkisinin geçmesini sağlayacaktır. Bu büyü ancak Kur’an okunarak bozulmaktadır. Oldukça kuvvetli bir büyü oluşu ile de bozulması uzun bir zaman aralığında gerçekleşecektir. Yavaş yavaş kişi eski davranışlarına dönmeye başladıysa büyünün etkisi geçiyor demektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu