BÜYÜLER

Gümüş Levha Büyüsü

Gümüş Levha Büyüsü Nedir?

Büyüler yapılış şekillerine göre farklılık gösterirler. Özellikle büyü yapılırken kullanılan materyaller büyünün tesir süresini ve kuvvetini çok etkilemektedir. Gümüş levha ile yapılan büyülerde oldukça tesiri kuvvetli büyülerdir.

Gümüş Levha Büyüsü Etkisi

Gümüş levha büyüsü genellikle nazardan korunmak için tercih edilen bir büyüdür. Bu büyü ile kişi üzerine gelen gözleri ayna gibi kişiye yansıtır ve nazardan kurtulur. Bu büyü için bir gümüş levha kullanılır. Bu levha üzerine büyülü sözcükler okunur ve kişinin ismi geçirilir. Kısa sürede kişi bu büyü ile üzerindeki nazarlardan kurtulur. Genellikle bu büyüyü hayatı yolunda gitmeyen kişiler çok fazla tercih etmektedir. Dinimizde de nazara yer verilmiştir. Nazar insanların hayatını çok büyük ölçüde etkilemektedir. Bu yüzden nazar duaları ya da büyüleri vardır.

Gümüş Levha Büyüsü İle Nazardan Korunun

İnsanlar nazardan kurtulmak için nasıl kurşun döktürüyorlar ise gümüş levha büyüsü yaptırarak da üzerlerindeki nazardan kurtulmaktadırlar. Bu büyü kuvvetli bir büyü olduğu için kendiniz evde bu büyüyü yapmaya kalkmamalısınız. Bunun için bir hocaya ya da medyuma gitmelisiniz. Gümüş levha büyüsü diğer büyülerden insanları korumak için de yapılır. Bunun için medyum gümüş leva üzerine gerekli dua ve büyülü sözcükleri okur. Kişinin ismi de levha üzerine okunduktan sonra işlem tamamlanır. Bu büyülü levhayı kişi ya üzerinde taşımalıdır ya da evinde kimsenin bulamayacağı bir yere saklamalıdır. Bu büyülü gümüş levha kişinin evinde durduğu sürece etkisi devam edecektir ve kişi nazarlardan korunmuş olacaktır. Bu büyüyü bozmak isterseniz de gümüş levhayı mutlaka akan bir su içerisine bırakmalısınız. Aksi bir şey yaptığınızda büyünün tüm olumsuz etkilerini üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden akan bir suya bırakmak en doğrusu olacaktır ya da bir medyuma giderek büyüyü bozmasını isteyebilirsiniz. Biz büyü yapmıyoruz ve bozmuyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu