Büyü Bozma

Büyü Yapılan Kişi Ne Yapmalıdır ?

Büyü Yapılan Kişi Ne Yapmalıdır ?

Büyü yapılan kişi ne yapmalı? Büyü yapılan kişi nereye gitmeli? Büyü yapılan kişi ne yapmalı da bu illet durumdan kurtulmalı? Şeklinde soruların cevaplarını merak ediyorsanız size de büyü yapılmış olabilir? Büyü, insan enerjisinin kötüye kullanılmasıyla ortaya çıkan bir durum olarak görülebilir. Bu nedenle insana istemediği birçok şeyi yapmasına da neden olabilir. Büyü yapılan kişi ne yapmalıdır çok zor ve kötü şeylerle baş etmek zorunda kalabilir. Hayatı alt üst olabilir.

Ne yapacağını bilemeyebilir. Günümüzde büyüye inanmayan sayısı da oldukça fazla olduğu için kendini kanıtlayamayabilir. Bu ve bunun gibi olaylar sonucunda kişinin başına gelmeyen kalmaz ve hayatı daha da kötüye gitmeye başlar. Bunun için büyü yapılan insan ne yapmalı da bu durumdan kurtulmalı diye sizin için bu yazıyı hazırladık. Öncelikle büyünün bir başka büyü ile tedavi edilemeyeceğini bilmeniz gerekmektedir. Çünkü hiçbir kötülük kötülük ile tedavi edilemez. Kötülük ancak hayır ile tedavi edilebilir. Bunun için izlemeniz gereken yolları sizin için sıralayacağız.

Büyü Yapılan Kişi Ne Yapmalıdır ?

Büyü Yapılan Kişi Ne Yapmalı

Büyü yapılan kişi ne yapmalı sorusuna verilecek cevap ilk olarak ne büyü yapıldığını bulmalıdır. Bunu bulduktan sonra büyüyü bozmak daha kolay olacaktır. Ancak büyünün ne büyüsü olduğunu da bulmadıysanız korkmanıza gerek yok. Çözümü bilmediğiniz durumda da uygulamanız da bir sakınca olmayacaktır. İlk olarak yapılan büyünün ne büyüsü olduğunu bulduysanız diğer adımda inancınızı hiç yitirmeden büyünün bozulacağını kabul etmeniz gerekmektedir. Buradan sonra ihtiyacı olan birini bulup hayır yapmanızdır. Ne gibi hayırlar yapacağınızı soruyor olabilirsiniz.

Ne Gibi Hayırlar Yapılmalı

Aslında her türlü hayrı yapabilirsiniz. Burada öncelikle ve özellikle dikkat etmeniz gereken şey gerçekten ihtiyacı olan birine sorgulamadan hayır yapmak olacaktır. Yani hayrı yaptıktan sonra acaba bu oldu mu? Acaba gerçekten ihtiyacı var mıydı? Gibi sorgulamalar gitmeden hayır yapmanız gerekmektedir. Bunun için aslında barınaklara yemek ya da aşı ya da bunun gibi yardımlarda bulunmanız çok çok iyi olacaktır. Hayvanların bu tarz şeylere ihtiyacı olduğunu insanlardan daha emin olabilirsiniz.

Bunun yanında evinize ölmek üzere olan ya da çok zor durumda olan bir hayvan alıp onun hayatını değiştirebilirsiniz. Bunun büyüyü bozmanın yanında sizlere o kadar çok iyi yararı dokunacaktır ki anlatamam. Hayatınızda olan bütün çıkmazlar düzelecektir. Hayatınız düzene girer ve size hiç beklemediğiniz yerden beklemediğiniz olaylar karşınıza gelebilir yine beklemediğiniz kapılar sizlere bir anda açılabilir. Kısaca büyü yapılan kişi ne yapmalı sorusunun cevabı iyilik yapmak olacaktır. Ne Gibi Hayırlar yapılmalı konusunda da yazılarımıza devam edeceğim.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Metin Kaya dedi ki:

    Bende de benzer durum oldu belirtiler büyünün bu şekilde ilerledi. Çok güçü bir şekilde sirayet etmişti. Ama yüz yüze görüşüp bozdurmak igerekiyor sanırsam.

  2. Gelibolulu dedi ki:

    Sınava hazırlandığım dönemde sevgilimi ihmal etmiştim ve çok tartışmalar sonucu aramız bozulmuştu yasin hocamdan aldığım dualar sayesinde 40 gün gibi bir süre zarfında ben karşılığını aldığımı düşünüyorum sınav döneminde ihmal ettiğim ve ayrılık noktasından ilk gün gibi canım cicim aylarımıza geri döndük herşeyin bir güzel yanı varmış yani ben bunu yasin hocamın verdiği dualar ve vefkileri sayesinde öğrendim herkesin mutlaka bu gibi zor zamanlarında destek alması gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu