Büyü BozmaBÜYÜLER

Acemice Yapılan Büyüler Tutar Mı?

Acemice Yapılan Büyüler Tutar Mı?

Acemice Yapılan Büyüler Tutar Mı? Acemice yapılan büyülerin tutma ihtimali her ne kadar çok düşük olsa da, vardır. Fakat bu büyüler tuttuğu takdirde kesinlikle doğru şekilde etki göstermez. Zira büyücü hocaların kullandığı bir takım tılsımlar bulunmaktadır. Bu tılsımlar, büyünün doğru kişiyi etkilemesini ve etkisinin ne olacağını belirler. Sizin bilinçsiz ve acemice büyü yapmanız sonucunda büyü yanlış kişiyi etkileyebilir ya da tam tersine dönerek sizi etkileyebilir.

Ek olarak gerçek hocaların yaptığı büyüler, anlaşmalı şekilde yapılır. Hocalar yardımcı olacak olan varlıklarla karşılıklı anlaşma yaparlar. Anlaşma sonucunda varlıklar hocanın istediğini yapar ve karşılığında bir talebi olur. Siz bu anlaşmaları yapabilecek kabiliyette ver ilimde olmadığınız için; karşılığında vereceğiniz şeyden de haberiniz olmaz. Varlıklar size musallat olabilir ya da karşılığında hiç beklemediğiniz bir zararla karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple acemice büyü yapmaktan kaçınmanızı kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Evde Büyü Nasıl Yapılır?

Acemice Yapılan Büyüler Tutar Mı?
Acemice Yapılan Büyüler Tutar Mı?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi evde büyü yapmak mümkündür. Tutma ihtimali çok düşük olsa da; etkileri çok ağır olabilir. Büyü yapmak için yapacağınız kişiye ait olan bir takım eşyalara ihtiyacınız olacaktır. Bu materyaller saç, kıl, tırnak, kan, kıyafet ya da benzeri şeyler olabilir. Sonrasında kullanacağınız ilimi seçmeniz gerekmektedir. Her büyü ilmi, kendine hastır ve farklı bir cin kabilesine hitap eder.

Ardından seçtiğiniz ilmi de kullanarak çeşitli duaları uygun ortamda okuyarak, büyüyü yapabilirsiniz. Büyünün tuttuğundan emin olmak için yaptığınız kişiyi gözlemleyebilir, etkilerini inceleyerek emin olabilirsiniz. Fakat bu etkiler sizde görünüyorsa, büyü ters dönmüş ve size etki etmiş demektir.

Herkes Büyü Yapabilir Mi?

Herkes büyü yapabilir, fakat herkesin büyüsü tutmaz. Tutan büyülerse doğru etki göstermez. Bu nedenle büyü, tılsım ve ritüel gibi işlemleri uzmanına bırakmak ve profesyonel şekilde yaptırmak çok daha güvenilir ve kesin sonuçlar almanızı sağlar. Yukarıda sıraladığımız gibi olumsuz etkileri görmemek, kendi can ve mal sağlığınızı korumak, farklı varlıkların musallat olmasını engellemek için acemice büyü yapmamalısınız.

Ek olarak bu konu hakkında merak ettiklerinizi değerli hocamıza ulaşarak sorabilir, net bir cevap alabilirsiniz. Ek olarak danışarak da fikir sahibi olabilirsiniz.

Büyüler Gerçekten Etki Eder Mi?

Büyüler doğru ve ilim sahibi kişiler tarafından yapılırsa gerçekten etki eder. Bilgi ve tecrübe sahibi olan kişiler, gizli ilimleri ve tılsımları kullanarak işlem yapar. Büyünün etki etmesi için mutlaka gereken bazı malzemelere ihtiyaç duyulur. Bunlar büyü yapılacak olan kişinin

 1. Saçı,
 2. Fotoğrafı,
 3. Kişisel eşyası,
 4. Kanı,
 5. Kılı,
 6. Tişörtü ve benzeri eşyalardır.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Acemice yapılan büyüler tutar mı sorusunun yanıtını verdik. Acemice yapılmaması gereken, çok tehlikeli olan bazı büyü çeşitleri şu şekilde sıralanabilir;

 1. Bağlama Büyüsü,
 2. Aşk Büyüsü,
 3. Papaz Büyüsü,
 4. Kaşık Büyüsü,
 5. Domuz Büyüsü (Domuz Yağıyla Yapılan Büyü)
 6. Kara Büyü,
 7. Sabun Büyüsü,
 8. Kan Büyüleri,
 9. Karabiber Ve Nohut Büyüleri,
 10. Kilit Büyüsü,
 11. 41 Zeytin Büyüsü,

Büyü Yaparken Hangi Malzemeler Kullanılır?, Acemice Yapılan Büyüler Tutar Mı?

Büyü yaparken kullanılacak malzemeler, tamamen büyü çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin zeytin büyüsünde sadece zeytin çekirdeği kullanılırken, sabun büyüsünde iğne, ip, sabun ve bazı diğer malzemeler kullanılmaktadır.

Aşk büyülerinde ise ihtiyaç duyulan malzemeler, yapılacak olan kişinin kişisel eşyalarıdır. Hangi büyü yapılacaksa, özel olarak ihtiyaç duyulacak malzemeler de ona göre değişiklik gösterir. Genel olarak gerekli büyü malzemeleri ise şu şekilde sıralanabilir;

 1. Büyü yapılacak kişinin saçı ya da kılı,
 2. Büyü yapılacak kişinin fotoğrafı,
 3. Tırnak parçası,
 4. Kıyafeti,
 5. İp ve mum,
 6. Hayvan kanı ya da adet kanı,
 7. Domuz yağı, domuz bağırsağı,

Bir Kişide Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?, Acemice Yapılan Büyüler Tutar Mı?

Kişide büyü olduğu fiziksel ve psikolojik belirtilerle anlaşılabilir. Daha huzursuz, sinirli, uykusuz, kilo kaybı ve iştahta azalma ve benzeri etkiler meydana gelebilir. Çok sevdiği kişilerden uzaklaşma, yalnızlığı sevme, banyo – tuvalet ve karanlıkta daha fazla vakit geçirme gibi belirtiler büyü olduğu anlamına gelebilir. Eğer bu konuda şüpheniz varsa, ya da acemice yaptığınız büyü sonucunda bu etkileri yaşıyorsanız mutlaka hocamızla iletişime geçerek yardım almanızı öneririz.

Evde Nazar Olduğunu Nasıl Anlarız? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu