Büyü Bozma

Büyü Etkileri Ne Zaman Ortaya Çıkar

Büyü etkilerinin tam olarak ne zaman ortaya çıkacağı hakkında kesin bir şekilde bilgi vermek doğru olmaz. Genellikle uygulanmış olan büyü türüne göre etki etme süresi de değişiklik gösterir. İnsanların ruhsal ve fiziksel durumu da büyünün etki etme süresini değiştiren en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Eğer diğer insanlara göre çok daha hassas bir ruh haline sahip olduğunu düşünüyorsanız büyük ihtimalle üzerinizde uygulanmış olan büyüler çok daha kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Büyü etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman ruhsal bazı sıkıntılar meydana gelebilir. Eğer sizin de üzerinizde böyle etkiler meydana gelmeye başlıyorsa fazla vakit kaybetmeden bu konuda tedbir almanızı tavsiye ediyoruz. Etkiler ilk ortaya çıkmaya başladığı zamanlarda baş ağrısı ve mide bulantısı gibi etkiler ortaya çıkarabilir. Bahsetmiş olduğumuz bu durumlar kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için mutlaka bu etkilerin ortaya çıkacağını söylemek yanlış olacaktır.

İnsan bünyesine göre değişiklik gösteren etkiler ortak olarak genellikle bu şekilde ortaya çıkıyor. Eğer bahsetmiş olduğunuz etkilerden bir veya birkaç tanesi meydana geliyorsa fazla vakit kaybetmeden gerekli olan tedavi işlemlerini yapmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece çok daha büyük problemler meydana gelmeden önce tedavi olmaya başlarsanız kısa süre içerisinde tedavileri sonuçlanmak gibi avantajlı bir durum elde etmiş olacaksınız. Bu konuda hassas olmanızı tavsiye ediyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Aslı dedi ki:

    Merhaba Şeyda hanım, büyü gibi durumlardan şüphe ediyorsanız hocaya ulaşmalısınız. Buradan hoca yardımcı olabileceğini sanmıyorum. Ben kendisi ile daha önce çalışma yaptım. Gerçekten işinin uzamanı diyebilirim. Hocanın numarası 05464843166 aradığında cevap vermezse yoğun olabiliyor whatsapp üzerinden yaz mutlaka dönüş sağlar.

  2. Şeyda dedi ki:

    Merhaba, benim evimin girişinde halının altında yağ gibi böyle sıvı ve kokan bir şey buldum. Büyü yapıldığından şüphe ediyorum. Hocam bana yardımcı olabilir misiniz?

  3. nzn-kme dedi ki:

    ayrilanlar icn harmura ask celbini tavsiye ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu