Büyü Bozma

Yılan Derisi Büyü Bozma

Yılan büyüleri bütün kadim kitaplarda yer bulmuş en etkili ayırma büyüleridir. Tam bir kara büyüdür. Yılan büyülerinin yapılma amacı yolunda giden her türlü ilişkiyi bozmaktır. Yılan büyüsüne maruz kalan kişiler o kadar kötü etkilenir ki, eşleriyle ya da aileleriyle yaşamaları imkansız hale gelir. Yılan derisi kullanılarak yapılan büyü de diğer yılan büyüleri kadar kuvvetlidir ve yılan derisi büyü bozma neredeyse imkansızdır.

Yılan büyüsü uygulamaları Eski Mısır’da ortaya çıkmıştır ve günümüze kadar yayılarak gelmiştir. Yılan derisi büyüsü o kadar çabuk etki eder ki, uygulandığı andan itibaren büyüye maruz kalan insanlar birbirinden nefret etmeye başlar. Yapılan yılan büyüleri sadece yapılan kişileri değil ailelerini ve yakın çevrelerini de etkiler. Böylece bütün bağlar kopar ve aileler dağılır.

Neden Yılan Büyüsü

Yılanlar Adem ile Havva’nın bir yılan nedeniyle ayrılmasından beri üzerlerine sembolik birçok anlamlar yüklenen hayvanlardır. Yılan asırlardır sinsilik sembolü olarak kullanılır. Yılan başı büyüsü bir çifti ayırmak için yapılmışsa, çiftin birbirleri gözünde değerlerini kaybetmeleri kaçınılmaz olacaktır. Yılan derisi büyüsü uygulandığında, uygulanan kişilerin düşünceleri ve algıları bozulmaya başlar. Burada illa sevgili olmaya gerek yoktur, yılan büyüleri ile anne ve evladın arası bile rahatlıkla açılabilir.

Yılan büyülerinin yapımında vefk kullanılır. Vefkler büyüleri çok güçlü hale getirir ve bu nedenle vefk yoluyla hazırlanan yılan derisi büyüsü bozma çok zor olmaktadır. Yılan büyüsü yapmak için hazırlanan vefklere bir sekizgen çizilir. Bu sekizgen sekiz dilime bölünür. Sekizgen mutluluğun ifadesidir. Sekiz dilime bölünmesi ise mutluluğun parçalanması anlamındadır.

Yılan büyüleri için hazırlanan vefkler büyü işlemi tamamlandıktan sonra toprağa gömülür. Yılan büyülerinin ortalama on günde tesirini gösterdiği bilinmektedir. Bu sürenin sonunda büyünün etkisi altındaki kişiler ayrılık kararlarını açıklamaya başlarlar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu