BÜYÜLER

Kavga Ettirme Büyüsü

Adından tam olarak ne olduğunu tahmin ettiğiniz bir büyü çeşididir. Evli insanların arasında kavgalar edilmesi, yakın bir akrabanın, eşin, dostun aralarının bozulması içi başka kişiler tarafından yaptırılan bir büyüdür. Ev içerisine yapıldığı zaman aile bireyleri sürekli olarak birbirleri ile kavga ederler ve huzurları bozulur. Kavga ettirme büyüsü son zamanlarda sıklıkla başvurulan yöntemlerden birisidir fakat insanlık tarihi kadar eskidir.

Evlileri Kavga Ettirme Büyüsü

Kavga ettirme büyüsü evli insanların arasını bozmak ve birbirlerinden uzaklaşması için medyumlara yaptırılmaktadır. Bu evli insanların mutluluğuna gölge düşürmek isteyenler tarafından yapılabilmektedir.

Kardeşleri Kavga Ettirme Büyüsü

İnsanların birbirleri ile kavga etmesi için yapılan bu büyüler aslında hiç hoş durum olmasa da insanlar yine de bu tarz büyülere başvurmaktadırlar. Aileyi çekemeyen insanlar aile içinde kardeşleri birbirlerine kırdırma düşüncesi ile kavga ettirme büyüsü yaptırabilmektedir.

İş Ortağı İle Kavga Ettirme Büyüsü

Daha çok ticari faaliyet yürüten insanlara karşı aralarının açılması ve kavga ederek birbirlerine karşı üstünlük kurmaları niyetiyle yapılmaktadır. İş ortakları kavga ettirilerek maddi zarara uğratılmak ve işlerinin kötü gitmesi için yaptırılmaktadır.

Kavga Ettirme Büyüsü Belirtileri

Kişiler yan yana geldiklerinde mutlaka herhangi bir konudan dolayı tartışıyorlarsa, kişinin diğer kişiye yaptıkları şeyler küçümseniyorsa herhangi bir nedenden dolayı kavga ortamı kuruluyor ise belirtiler bu şekilde ortaya çıkabilmektedir.

Sizleri koruyacak tılsımlar ve vefkler ile bu duruma son verebilirsiniz. Büyü bozma olarak da bilinen bu yöntem sayesinde medyum vefk kâğıdına kendi el yazısı ile kavga edilmemesi yönünde esmalar yazmaktadır. Bu kağıdı beşe katlar ve poşet ile muhafaza altına alır. Daha sonra deri malzeme ile kaplayarak ya da Gümüş ile kaplayarak kişiye muska halinde teslim edilir. Kişi bu tılsımı yanında taşır ve kavga gibi durumlara meal vermez.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu