BÜYÜLER

Etkili Gümüş Büyüsü

Etkili Gümüş Büyüsü

Bazı büyüler sadece karşı tarafı etkilemek amacı ile yapılır, bazıları ise hem büyüyü yapan kişiyi hem de karşı tarafı etkilemek için. Bazıları ise sadece kişinin kendisinin etkilenmesi için yapılmaktadır. Üçüncü türde olan büyüler arasında günümüzde çok sık tercih edilmekte olunan gümüş büyüsü yer alır. Gümüş büyüsünü insanlar kendileri için yapar ya da yaptırırlar. Bu yazımızda da Etkili Gümüş Büyüsü hakkında size pek çok ayrıntılı bilgi verdik. İlk olarak gümüş büyüsünün ne olduğunu ve ne anlama geldiğini gösterdik. Sonrasında ise gümüş büyüsünün nasıl yapılıyor olduğunu ve kimlerin bu büyüyü yapabileceğini anlattık.

Etkili Gümüş Büyüsü Nedir, Ne Anlama Gelir?

Etkili gümüş büyüsü hakkında size ilk olarak şu bilgileri verebiliriz: Bu büyü türü diğer büyü türlerinden çok farklı haldedir. Çünkü diğer büyü türlerinde ya sadece karşıdaki kişi ya da her iki taraf büyüden etkilenirler. Bu büyü türünde ise sadece büyüyü yapan ya da yaptıran kişi etki altına girer. Büyünün tek amacı kişiyi korumaktır.

Etkili Gümüş Büyüsü

Bu büyüyü yaptırmak isteyen insanlar kendilerini nazardan ve gözden korumak için yaptırırlar. Kişi bu sayede kendisini kötülüklere karşı koruma altına almış olur. Günümüzde çok tercih edilen bir uygulamadır. Tamamen kişinin yararına olan bir büyü türüdür. Peki, bu büyü türü nasıl yapılmaktadır?

Bu Büyü Nasıl Yapılır?

Bu büyü türü uygulanır iken kişinin yıldız haritası çıkartılır, tüm kişisel bilgileri hazırlanır. Sonrasında kişiye özel olan bir vefk hazırlanmaktadır. Bu vefk sayesinde kişi nazarlardan, kötülüklerden, diğer kötü büyülerden korunacaktır. Büyüde vefk esnasında duaları doğru şekilde okumak çok önemli haldedir. Dualar eksik veya yanlış okunur ise büyü tutmaz. Vefk hazırlama işlemi gümüş olan bir nesne üzerine yapılır. Yani bir gümüş kolye ya da gümüş yüzüğe büyü uygulanır. Bu büyünün yapılışı hakkında size verebileceğimiz bilgiler sadece bunlardır. Daha detaylı bilgi için bir hoca ile görüşmeniz gerekir.

Bu Büyüyü Yapan Kişiler Kimlerdir?

Günümüzde her bir hoca ya da medyumun etkili gümüş büyüsünü yapıyor olduğu bilinir. Çünkü bu insanlar küçük yaşlardan beri büyülerin eğitimlerini alırlar ve özellikle de bunun gibi koruma büyüleri hakkında uzman haldedirler. Bu kişiler yetenekleri sayesinde büyü uygulamasını en iyi biçimde yaparlar. Sadece onlar büyüleri gerçekleştirebilir. Sıradan bir insan ise asla büyüyü yapamaz. Etkili gümüş büyüsü yaptırmak istiyor iseniz kendinize güvenilir bir hoca ya da medyum bulmanız gerekir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Cimen ARTEMS dedi ki:

    Yasin Hocamız gayet ilgili biri internette gezerken web sitesi ile karşılaştım ve yazıları okumaya başladım. Sevgilimden 2 ay önce ayrılmıştım ve çok ama çok pişmandım geri dönmesi için herşeyi yapardım. Makale ilgimi çekti ve ilk defa bağlama vekfini duydum yaptırdım. Hocam çok üstümde durdu ilgi gösterdi. Sonunda vekfin etkisini gördük beni aradı. Hal hatır sordu konuşmaya başladık sonra mesaj attım mesajdan devam ettik eskiye dönüyor gibiyiz herşey hocamızın sayesinde.

  2. Mesudum dedi ki:

    Eski kocamı kendime bağlamak için büyü yaptırmak istemedim büyü büyük günahalrdandır bu yüzden yasin hocaya başvurdum ve büyü yerine neler yapılabilir onu sordum ve bana vefk yaptırmayı önerdi ben şööyle söylüyryim hiiç dolandırılmadım fakat inanmıyordum intetnetdekii hocalara güvenmiyordum da ama düzgün bir araştırma sonucu en güvenilirini bulmuşum ve hiç pişman olmadım 3 haftada etkisini gördüm herkese göre farklı oluyormuş eski kocam bana aynı eskilerdeki gibi mektup şiir yazar oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu