BÜYÜLER

Sevgiliye Yapılan Büyüler

Sevgiliye Yapılan Büyüler

Sevgiliye Yapılan Büyüler

Sevgiliye Yapılan Büyüler
Sevgiliye Yapılan Büyüler

Sevgiliye Yapılan Büyüler: Aşk, sevgi her zaman insanın karşısına çıkabilecek duygular olmadığı için bulunduğu zaman da son derece hassas bir şekilde davranmak ve elindekinin kıymetini bilmek gerekiyor. Bazı insanlar da gerçek aşkı buldukları zaman o aşkın peşinden gitmek ister. Bütün bu nedenlerden dolayı çok çeşitli aşk büyüleri vardır. Sevgiliye yapılan büyüler ve dualar duruma bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu nedenle insanlar her durum için farklı büyü ve dualara başvurur. Genel olarak bağlama büyüleri ve duaları tercih edilirken bazen de çok daha farklı aşk büyüleri literatürde yer alır.

Kadın ve Erkek İçin Büyüler

Kadın ve erkek için her şeyin bakış açısı, vücut kütlesi ve bunun yanı sıra bir de bünyeleri ve herhangi bir şeyin etkisi altında kalma şekilleri son derece büyük ölçüde farklılık gösterir. Nasıl ki kadınların bir şeye verdiği tepki farklı ise ve nasıldır ki herhangi bir ilaç her bünyede çok farklı tepkimelere giriyor ise büyüler de her insanda, her bünyede çok farklı tepkimelere gösterebilir. Bu nedenle kadına yapılan büyüler çok farklı etkiler ile gözlenirken bununla birlikte erkeğe yapılan büyüler ya da dualar da farklı olabilir.

Son derece farklı olan bu iki kutup birbiri ile ayrı temellere dayan varlıklar için çok farklı güçlendiriciler ile zenginleştirilmiş büyüler ile çok farklı etkiler gösterebilir. Yani bu noktada kadın ya da erkek için bir elmanın iki yarısı demek çok büyük bir yanlış olacaktır. Çünkü kadın ile erkek aslına bakarsanız bir elmanın iki yarısı değil elma ile armuttur. Yani bu benzetmeden yola çıkacak olursak elma için ayrı bir ilaç ya da yöntem kullanılırken bunun yanı sıra armut için de çok başka bir ilaç kullanılır. Yani kadın ile erkek birbirinden çok farklı iki bünye olan kadın ve erkek için birbirinden son derece farklı iki ayrı büyüye ihtiyaç vardır.

Erkek İçin Yapılan Bağlama Büyüleri, Sevgiliye Yapılan Büyüler

Erkekler için yapılan büyüler içerisinde en çok tercih edilen büyülerden birisi de bağlama büyüleridir. Erkek için bağlama büyüsü, sevdiğiniz erkeğin de sizinle ilgilenip bağlanması ve sizden etkilenmesi için yapılan bir tür büyüdür. Hoşlandığınız bir erkek ile tanışabilmek gibi bir amacınız var ise o kişinin ilgisini çekmek amacı ile bağlama büyüsü yaptıktan hemen sonra o erkeğin dikkatini çekerek yanınıza gelmesini sağlamış olursunuz. Ayrıca bu bağlama büyüsünü sevgiliniz için yapıyorsanız sevdiğiniz erkeği kendinize bağlayabilirsiniz.

Kadın İçin Yapılan Bağlama Büyüsü

Kadınlar erkeklere göre çok daha duygusal olduğu için kadına yapılan bağlama büyüsü çok daha farklı türde olur. Eğer ki bir kadını elde etmek amacı içinde iseniz kadınlar için yapılan bağlama büyüsü kullanılması son derece faydalı olacaktır. Hiç tanımadığınız ve de sizinle ilgilenmesine ihtimal bile vermediğiniz bir kadına çok aşık olmuşsanız ve o kadın ile tanışıp görüşmek gibi bir amacınız var ise kadın için yapılan bağlama büyüsü size son derece faydalı olacaktır. Sevgiliniz olan bir kadının sizinle her zaman olduğundan çok daha fazla ilgilenmesini sağlamak gibi bir niyetiniz var ise de bu tür bir bağlama büyüsü sizin için çok iyi sonuçlar verecektir.

Sevgilim İçin Muhabbet Büyüsü

Sevgiliniz için herhangi bir büyü yapmak istiyorsanız genel olarak muhabbet büyüleri size son derece yardımcı olacaktır. Sevgilim için muhabbet büyüsü yapayım diyorsanız sevgilinizi kendinize muhabbet ile bağlamış ve o insanın sizinle daha fazla vakit geçirmek istemesini sağlamış olursunuz. Muhabbet büyüsü yapmış olduğunuz sevgiliniz sizinle her an ilgilenmek ve sürekli sizinle görüşüp buluşmak isteyecektir. Muhabbet büyüleri sevgiliniz ile daha çok yakınlaşmasına yarayacak ve ilişkinizi güçlendirecek bir büyüdür.

İlişkiyi Kurtarma Büyüsü

Sevgiliniz ile aranızda bir takım sorunların yaşandığı, zorlu ve neredeyse ayrılma derecesine gelebilecek kadar kötü enerjiler yayan bir dönemden geçiyor olmanız çok doğaldır. Bu noktada sevgiliye yapılan büyüler çok işinize yarayacak ve ilişkiyi kurtarma büyüsü sizin için bu noktada çok etkili sonuçlar verecektir. Sevgiliniz ile aranızı düzeltmek amacı ile yapacağınız bu ilişkiyi kurtarma büyüsü etkili ve güçlü bir büyü olarak ilişkinizi eskisinden daha iyi hale getirecektir.

Aşk Duası Ne İşe Yarar? yazımızı da okuyabilirsiniz.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu