BÜYÜLER

Soğan Büyüsü

Bu yazımızda soğan büyüsü nedir, soğan büyüsü yapan hocalar, soğan büyüsü ne işe yarar gibi sorulara cevaplar verilmektedir. Soğan büyüsü hakkında merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince merakınızı giderecek temel konuları ele alıyoruz.

Soğan büyüsü çok uzun yıllardır neredeyse insanlık tarihinden beri tercih edilen büyülerden birisidir. Niyete göre birçok emel için yapılabilmektedir. Burada önemli olan iyi niyetli yaklaşım ya da kötü niyetli yaklaşımdır.

Aşk İçin Soğan Büyüsü

Eğer bir kişiyi kendinize aşık ettirmek istiyorsanız ya da aşkınıza karşılık bulmak istiyorsanız medyumlar soğan tohumları ile bir takım süreçleri ele alırlar. Yapılacak olan işlemlerden sonra tohumlara okunacak olan dua ile muska yazılır. Peki, aşk için soğan büyüsü aşamaları nelerdir?

Soğan tohumları ev içerisinde olmak şartı ile bir saksıya dikilir. Güneş görmesi gerekir. Genelde yaz aylarında yapılan bir büyü olup, saksı belli aralıklarla sulanır ve soğan tohumlarının çillenmesi sağlanır. Çillenme olduğu vakit toprak üzerinde yeşilimsi rengini gördükten sonra soğanlar belli bir boya ulaşana kadar Vefk duaları okunur. Medyum bunu kendi hanesinde yapar ve kişiye etkisi ortalama 4 haftada belli olur. Soğan büyüsü sayesinde kişi aşık olduğu insana bir ömür boyu bağlı kalır. Soğan büyüsü bozma işlemi yapılır ise büyüyü yapan medyum bundan haberdar olur ve yeniden işleme alır.

Soğanın büyü olarak başka bir etkisi ise tamamen birisinin üzülmesi, ağlaması kısacası göz yaşı dökmesi için yapılabilmektedir. Soğan eşliğinde Vefk kağıdına ağlamasını istediğiniz kişinin adını yazarsınız ve yakarsınız kişi bu büyüden sonra göz yaşlarına her geçen gün alışacaktır.

Soğan Büyüsü Yapan Hocalar

Soğan büyüsü ile aşık ettirebilir, bağlama yaptırılabilir, gideni geri getirebilir ve kişinin üzülmesini sağlayabilirsiniz. Niyete göre iyilikler için de kullanılabilir. Ancak tüm bu süreci ele almak ve uygulamasını yapmak tamamen işin ehli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde işi bilmeyen kişiler tarafından yapılır ise sıkıntılar peşinizi bırakmaz kısacası büyü ters tepebilir. Bu konuda bizden destek alınabilir. Soğan büyüsü yapan hoca olarak elimizden gelenin en iyisini bugüne kadar yaptık. Sizde faydalanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu