BÜYÜLER

Kahve Büyüsü ile Geleceği Öğrenme

Türk kahvesi ülkemizde çok yaygın tüketilen ve sevilen bir içecektir. Onun bu kadar yaygınlaşmasını sağlayan, yalnızca harika tadı değildir; onunla özdeşleşen ve her yerde uygulandığını görebileceğiniz kahve büyüsü de kültürümüzün önemli bir parçası olmuştur.

Her yaştan ve sınıftan insanın ilgi gösterdiği kahve falları, aslında büyünün en etkisini kanıtlayan en yaygın büyü işlemlerinden biridir. Kişinin, içilmiş kahve fincanına bakarak gelecek hakkında fikirler edinebilmesi, büyünün güçlü ve kapsayıcı etkisi ile mümkün olmaktadır. Kahve büyüsü, bir başkasını etki altına almak için yapılmaz ve sadece kişinin geleceğine ilişkin görüler sağlar; bu yönüyle tüm büyü işlemleri arasında en tehlikesiz olanıdır. Bu sayede diğer işlemlere göre çok daha yaygınlık kazanmış ve güvenle kullanılmıştır. Neticede kahve büyüsünün insanlara güven ve haz veren etkisi öyle sevilmiştir ki, herhangi bir büyü ilmine sahip olmayan insanlar da dener hale gelmiştir.

Elbette büyü gibi güçlü bir etkinin kontrol edilebilmesi için, bu konuda ilme vakıf bir medyumun yardımı alınmalıdır. Günümüzde, çok fazla insan kahve falına bakmakta ve bilerek ya da bilmeyerek bir büyü işlemini gerçekleştirmeye çalışmaktadır. İlgisiz kişilerin yaptığı kahve büyüsü gerçek bir etki ortaya koyamaz. Bu, geleceği hakkında fikirler edinmek isteyen kişilerce önemle göz önünde bulundurulması gereken bir konudur. Tüm büyü ilimleri arasında en fazla suistimal edilen kahve büyüsü, ancak ilme vakıf bir medyum tarafından gerçekleştirilebilir.

 

Kahve büyüsü yaptırılmaya karar verildiğinde, öncelikle bu işlemden ne beklendiği konusunda emin olunmalıdır. Kahve büyüsü ile bir başka insanı ya da nesneyi etkilemek mümkün değildir; ancak gelecek hakkında bazı fikirler elde edilebilir. Yine de kişinin geleceğine dair çok fazla şey bilmesi de, onun için tehlikeli olabilir. Doğru bir medyum, kendi ilmini kullanarak, kişinin zarar görmesini engelleyebilecek ve gerçekçi görüler sunabilecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu