Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü isteklere göre hem kara hem de ak büyüler arasında yer alabilir. Çünkü hem iyi niyetli olarak hem de kötü niyetli olarak uygulanabilen büyüler arasında yer alır. Çok eski zamanlardan günümüze kadar ulaşmayı başaran en etkili büyü türleri arasında yer alır. Genel olarak evli kadınların kocalarını daha fazla evlerine bağlamak için tercih edilir.

Bu büyü sayesinde eve bağlılıkları olmayan eşler hem evlere hem de eşlerine daha rahat bir şekilde bağlanır. Büyü yaptırma ya da bozdurma konusunda araştırmalarına devam eden kişilerin ilk olarak alanında tecrübeli ve deneyimli olan kişilerden yardım almaları gerekir. Bu alanda birçok medyum olsa bile alanında en iyileri ile anlaşmak sorunsuz bir şekilde hayatın devam etmesine olanak sunar.

Alanında uzman olan kişilerden alınan yardımlar sayesinde bireyler bu büyüden korunabilmek için evlerinde ya da genel hayatında da nazar duası gibi dualara sığınarak da korunmaları tercih edebilir.

Felak ile Nas gibi sureler insanların hayatına etki ederek şeytani olan varlıklardan daha rahat korunmalarına yardımcı olur, bu büyülerin etkilerini en aza indirirken büyü yolu ile musallat olma durumlarını da engellemektedir. Bu büyü uygulanan kişiler büyüleri bir kere bozdurduktan sonra da kişilere yeniden uygulanması dahi söz konusu olmaz.

Papaz büyüsü etkileri sayesinde bireyler aşık oldukları ve sevdikleri kişileri kendilerine çok rahat bir şekilde sağlarken bir de hayatlarında olan kişilerin kendilerinden ayrılmalarına da engel olur. Karşılarında yer alan insanların acı ve sıkıntı yaşamasını isteyen kişiler de kara büyü olarak bu  büyüden istediği kadar yardım alabilir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü nasıl yapılır birçok kişi tarafından büyük bir merak ile araştırılan konular arasında yer alır. Bu büyünün uygulanma aşamaları sırasında çok dikkatli olmak gerekir. Çok zorlu bir şekilde yapılan büyüler arasında yer almasından ötürü bireyler ne kadar dikkatli bir şekilde uygularlarsa hayatları da ona göre iyi bir şekilde devam eder.

Bu tarz büyülerin en büyük etkileri doğa üstü olan varlıklardan yardım alınması ve temasın olması ile uygulanır. Bu yüzden de en etkili olan büyüler arasında yer alır. Çok fazla tılsımlı sözler söylenerek uygulanan büyülerden birisi olurken bir yandan da farklı materyaller kullanılır.

Her ne olursa olsun bu tarz büyüleri bireyler kendileri evlerinde uygulamak isteseler bile uzak durmaları gerekir. En ufak yapılacak yanlış bir şey insan hayatının bir anda alt üst olmasına neden olabilir. Bu yüzden de her ne olursa olsun çok dikkatli olmak ve insanların hayatı için dikkatli olması gerekir.

Uygulamalar daha çok alanında başarılı ve uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Aksi durumlar meyana gelmemesi için her medyum ya da büyücü olarak kendilerini adlandıran kişiler ile de işlemler uygulanmamalıdır.

Papaz Büyüsü Sonuçları, Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü sonuçları genel olarak incelenecek olduğu zaman;

 1. Büyü uygulanan kişiler bunalıma girerek intihar etme durumlarına kadar gidebilirler.
 2. Büyü yapılan kişiler artık hayata dikkatli olamaz ve sürekli olarak dikkat dağınıklığı ya da eksikliği yaşarlar.
 3. Bireylerde uzun süreli halsizlikler gözlenir.
 4. Aşık etme amacı ile uygulanan durumlarda bireyler ailelerinden dahi vazgeçerek büyü yaptıran kişiye delicesine bağlanır.
 5. İyi yönleri olan da bir büyü olarak gözlenir. Evli olan bireylerin uygulatması durumunda birey ailesine ve eşine ciddi anlamda bağlanır.
 6. Ek olarak bireylerin gözleri her olursa olsun artık dışarı kaymaz ve gözleri eşinden başka birisini göremez.
 7. Evlenme durumunda olan bireylerde de aynı olumlu etkiler gözlenir ve eşine delicesine bağlı bir hal alır.

Papaz Büyüsü Etkileri, Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü etkileri kısmında;

 1. Hiç sevilmeyen birisine dahi aşık olma
 2. Maddi sorunların meydana gelmesi
 3. Büyü yaptıran kişileri yapılan kişilerin sürekli kabuslarında görmesi
 4. Geleceğe dair sürekli endişe içerisinde olma
 5. Evde yalnız kalma durumlarından korkma gibi etkiler meydana gelir.

Birçok etkisi ile ön plana çıkan bir durum olurken ister ak ister kara büyü olarak uygulansın yine de dinen haram olarak kabul edilir. Bu yüzden de birçok kişinin uzak durması da önerilir.

Rızık Açma Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. canan 66 dedi ki:

  hocam ben 40 yaşıma geldim sayılır . hayatımda dert ortağı olacak biriisini istiyorum hiç evlenmedim . bu beni aşırı dercede rahatsız etmeye başladı .tek başıma ölüp gideceğim . benim bu derdime siz derman olabirsiniz daha önce arkadaşım sizinle kısmet açma duasıyla calıştı onun çalışması sonuç verdiğine göre bende sizinle çalışma yapmak istediğimi belirtmek istiyorum.

 2. metehan kopar dedi ki:

  hocam papaz büyüsü yapıldıgı inancındayım,, nasıl bozulması gerek,,hiç bir fikre sahip degilim,, bana yardımcı olabileceginizi düşünüyorum ,, makaleleri okudum diger medyumlar gibi degil,, samimi ve içten geldiniz .. yotumlarda güzel araştırdım sizi hakkınızda kötü yorum yok ..sizinle iletişeme geçmek istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu