Papaz Büyüsü

En Kuvvetli Ayırma Duası

En Kuvvetli Ayırma Duası

En Kuvvetli Ayırma Duası insanların sıklıkla ihtiyaç duyduklarını düşündükleri dualardan birisidir. Çeşitli sebeplerden dolayı insanların bazı şeylerden ya da kişilerden ayrılmaları istenebilmektedir. Bu durumda dualardan medet uman kişiler de hangi duaları etmeleri gerektiği konusunu merak etmektedir. Her şeyden önce bu duaları etmek isteyen kişilerin, isteklerine göre dua çeşitleri arasından en uygun olanı seçmeleri gerekmektedir.

Eski sevgiliyi ya da eşi yeni sevgilisinden ayırmak, hoşlanılan kişiyi sevgilisinden ayırmak ve eşi kötü alışkanlıklarından ayırmak gibi pek çok farklı durum için bu dualar edilmektedir. Ancak tahmin edilebileceği gibi bu duaların da duruma en uygun olacak şekilde edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda duaların ters tepmesi gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle de ayırma duası etmek isteyen kişilerin öncelikli olarak en uygun olan duayı bulmaları gerekecektir.

Eşleri ayırma duası da insanların sıkça yöneldikleri ayırma dualarından bir tanesidir. Özellikle de belirli surelerin okunması ile birlikte duaların daha etkili hale gelmesi sağlanmaktadır. Dualarının gerçekten de kabul olmasını isteyen kişilerin her şeyden önce inanmaları gerekecektir. Eğer dualarının kabul olacağına ne kadar inanırlar ise bu duaların kabul olma ihtimali o kadar artış gösterecektir.

Youtube’de ki Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar videomuzu da izleyebilirsiniz.

Ayırma Duası Nasıl Yapılır?

Bu kapsamda en çok merak edilen detaylardan birisi de ayırma duası nasıl yapılır detayıdır. İnsanlar sevdikleri kişilere ulaşmak ya da eski sevgililerinin kendilerine geri dönmesini sağlamak gibi çok farklı sebeplerden dolayı bu dua uygulamalarını yapmayı tercih etmektedir. Bu noktada en çok dikkat edilmesi gereken durum ise hangi duanın hangi durumlarda edileceği konusu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ayırma duası etmek isteyen kişiler eğer eşleri birbirlerinden ayırmak istiyorlar ise Enam suresini okuyabilmektedirler. O kişilerin fotoğraflarına bakarak bu sureyi okumaları ve ardından da dua etmeleri gerekmektedir. Bu yöntem ile birlikte pek çok kişi oldukça olumlu sonuçlar aldıklarını da dile getirmektedir.

İnsanları birbirinden ayırma duası denildiği zaman akla gelen surelerden bir tanesi de Tebbet suresi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu surenin beraberinde Fatiha suresinin de okunarak dua edilmesi ise etkisinin çok daha iyi hale gelmesini sağlamaktadır. Bu dua uygulamasında da yine sureler resimlere bakılarak okunmaktadır. Ardından da istenilen sözler ile dualar edilebilmektedir.

Ayırma Duası Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?, En Kuvvetli Ayırma Duası

Ayırma duasında dikkat edilmesi gerekenler konusu da pek çok kişinin dikkat çekmesi gereken durumlar arasında yer almaktadır. Bu dua uygulamaları esnasında da pek çok durumda olduğu gibi dikkat edilmesi gerekenler bulunmaktadır. Eğer bu durumlara dikkat edilir ise duaların en etkili biçimde tamamlanması sağlanmaktadır.

Dua edilirken insanların özellikle de odaklanma konusunda oldukça titiz olmaları gerekir. Bu esnada insanların, isteklerinin gerçekleşeceğine gerçekten de inanmaları gerekmektedir. Eğer dua ederken ne kadar inanır ve ne kadar isterler ise duaların kabul olma ihtimali de bir o kadar artış göstermektedir. Bu nedenle de insanların dualarını gerçek anlamda kalpten etmeye önem vermeleri gerekmektedir.

Bu isteklerinin gerçekleşmesi adına dua eden kişilerin ayırma sureleri konusunda da yeteri kadar bilgi sahibi olmaları gerekir. Eğer surelerin okunması ardından dualar edilir ise bu durum çok daha etkili bir hal almaktadır. Duaların çok daha tesirli hale gelmesi adına bu durum oldukça önem taşımaktadır.

Gideni Getirme Duası, En Kuvvetli Ayırma Duası

Gideni geri getirme duası da en az ayırma duası kadar sık bir biçimde araştırılan ve edilen dualar arasında yer almaktadır. İnsanlar bu duaları etmek istedikleri zaman dualarını nasıl edeceklerini araştırmaktadır. Söz konusu olan dua için özellikle de Allah’ın isimleri sık bir biçimde okunmaktadır. Bu durum, duaların çok daha tesirli bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Terk edilen kişilerin büyük bir kısmı eski sevgililerinin ya da eşlerinin kendilerine geri dönmesini istemektedir. Bunu sağlamak isteyen kişiler de bunun için çevirgel duası edebilmektedir. Bu duanın edilebilmesi adına Esmalar sık bir biçimde kullanılmaktadır. Özellikle de şu Esmalar sık bir biçimde okunmalıdır;

 1. Ya Vedud
 2. Ya Cami
 3. Ya Allah
 4. Ya Mucip

Bu Esmaların gün içerisinde akla gelen her anda okunması ve ardından da Allah’a dua edilmesi gerekmektedir. Özellikle de terk eden kişinin resmine bakarak okumak, duanın daha etkili hale gelmesini sağlayacaktır.

En Hızlı Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. aygüll dedi ki:

  selamlar
  bira görümcelik yapımış olabilirim kardeşim sevgilisi vardı . kız çok patavatsız pervasız birşeydi .erkekten daha erkekti kardeşimde istemiodu niye birlikteydi bilmiyoruz .zaman zaman gelip bizimle vakit geçirirdi bu heralde ona evin sahibi gibi hissettirmiş olcak ki annem babamla kavga etmeye başladı . kardeşimde bırkmıyor ayırma duası yaptırdım . bu kadar çabuk işe yarayacagını düşünmedim .. oldu ciddin herkes rahat bir nefes aldı şimdi bir başka kız var çok tatlı çok saygılı umarım değişmez böyle düzgün insanlarla birlikte olur.

 2. ikra polat dedi ki:

  selam ben 6 ay önce eşimi kaybettim . 3 cocugum var . kayınlarım eşim öldüğü için cocuklar mirastan men etmek istediler ben çocuklarıma bunu yapmamlarına müsade edemezdim . çocuklarımın hakkını sonuna kadar sovundum olacak gibi degildi yasin hocyla görüşme sagladım bu kadar yogunlugun içinde benimde derdimi dinledi ne yapılması gerekiyısa yapalım dedim . sonunda çocuklarım hak sahibi olacaklar . hocam sayesinde ..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu