Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir Neden Yapılır?

Papaz büyüsünün papazlarla hiçbir alakası yoktur. Pagan dönemlerinden kalma bir uygulamadır. Büyü yapımı sırasında kullanılan sözler Süryani dilinde olduğu için bu uygulamaya Papaz büyüsü denmiştir. Bir kara büyü çeşididir ve papaz büyüsü neden yapılır sorusuna değişik cevaplar verilebilir. Papaz büyüleri genellikle ayırma ve soğutma amaçlı yapılır. Bağlama amaçlı yapılan uygulamalar da vardır. Aşık etme ve bağlama amaçlı uygulandığında büyülenen kişinin iradesi tamamen ele geçirilir bu nedenle aşık etme amacıyla yapılsa da kara büyü sınıfında yer alır.

Yuva Yıkan Papaz Büyüsü

Evli olduğu halde bir erkekte gözü olan kadınlar papaz büyüsünün bir türü olan adet kanı büyüsü yaptırırlar. İnsanlar papaz büyüsü nedir neden yapılır dediklerinde yuva yıkmak için yapılır cevabı vermek mümkündür. Erkeği elde etmek isteyen kadın adet kanı büyüsü yaptırdığında bu büyünün etkisinde olan erkek iradesi dışında bu kadına yönelmeye başlayacaktır. Bu büyü nedeniyle evliliklerin bittiği çok görülmüştür.

Papaz Büyüsünün Etkileri

Bağlama, kısırlık, soğutma, cinsel tercih değişikliği, erkeklik bağlama gibi niyetlerle yapılan büyüler papaz büyüleri arasında yer alır. Papaz büyüleri son derece güçlü etkileri olan büyülerdir ve bu nedenle yapılan kişi üzerinde etkilerini hemen göstermeye başlar. İnsanlar bu tarz büyülerden uzak durmalı ve papaz büyüsü nedir neden yapılır diye merak etmemelidir. Bu güçlü büyünün kolay kolay çözülmeyeceği söylenir. Bu kısmen doğru kabul edilmelidir. Bu tarz büyülerin etkisinden kurtulmanın tek yolu Kuran’da yer alan surelerden yardım almaktır. İnsanlar kendilerine bu tarz bir büyü yapıldığından şüphelendikleri anda Ayetel Kürsi okuyarak kendilerini koruma altına almalıdır. Ayrıca Felak ve Nas sureleri bu tarz güçlü büyülerin etkisinden kurtulmanın en etkili yoludur. Bu dualar insanları hem büyülerin etkisinden kurtarır hem de kendilerini büyülere karşı korumuş olur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu