BÜYÜLERDualar

Musallat Belirtileri

Musallat Belirtileri

Cin musallatı cinin kendi isteğiyle ya da büyü yoluyla gerçekleşen bir olaydır. Genel olarak kişinin musallat belirtileri fiziksel ve ruhsal sağlığını etkileyen, uyku durumunu etkileyen bir durum ortaya çıkarır. Büyü yolu ile gönderilen cinler kişiye musallat olarak görevlerini gerçekleştirir. Musallat belirtileri daha fazla görülür. Kişiye daha fazla sıkıntı verir. Bu iki durum belirtileri birbirlerine son derece benzemektedir. Cin musallatı belirtileri diyanet tarafından da gözlenmekte ve araştırılmaktadır.

3 Harfli Musallat Belirtileri Nelerdir?

Bazı durumlar yaşandığında kişilerin aklına “3 harfli musallat belirtileri nelerdir?” sorusu gelir. Çünkü bu belirtiler günlük hayatımızın içerisinde karşımıza çıkabilmektedir. Cin musallat belirtileri işinin uyku düzeni bozulur. Huzursuz uykular yaşanmaya başlar. Kabuslar görülür. Baş ve mide ağrıları yaşanır. Tembellik görülür. Herhangi bir yerde sebepsiz ağrılar olduğu hissi yaşanır.

Dişi Cin Musallatı Belirtileri

Gösterişli ve yakışıklı kimselere musallat olmaları ile bilinen bu varlıklar nefislerine düşkünlerdir. Kemik, pirinç, soğan kabuğu gibi yiyecek artıklarından beslendiği ve paranın çevresinde oldukları söylenir. Genellikle çıplak gezen bu varlıklar camilerde, mescitlerde namaz kılan insanların karşılarına çıkarak musallat olurlar. Dişi cin musallatı belirtileri arasında kişinin başka insanlarla iletişiminin azalması vardır. Cinsel ilişki sırasında başarısızlıklar yaşarlar. Kişilerin karşısına kimi zaman Allah yolunda namazında niyazında kişiler olarak çıkıp onların akıllarını çelmeye çalışırlar.

Aşık Cin Musallat Belirtileri

Musallat Belirtileri
Musallat Belirtileri

Büyü yoluyla ya da kendi isteği ile bir insana aşık olan cinlerin kişiler üzerinde kuvvetli etkileri olduğu söylenir. Kişinin cinsel organı çevresinde duran bu aşık cin musallat belirtileri genellikle kişinin cinsel aktivitelerini önlemektir. Kişide evlenmeye isteksizlik, hamile kalamama, cinsel ilişkiye isteksizlik gibi belirtiler görülür. Çabuk sinirlenirler. Aynada çok fazla zaman geçiren bu kişiler eğer kadın ise gece makyaj yaparlar. Şiddetli baş ağrıları yaşarlar. Cinsel rüyalar görürler ve hatta rüyalarında evlendiklerini görürler.

Kafir Cin Musallatı Belirtileri

Cinler aynı insanlar gibi din tercih edebilmekte ve bu dinlere göre davranışlar sergilemektedir. Bir insanda görülebilecek kafir cin musallatı belirtileri insanın hayatını altüst edebilmektedir. Bu durumu yaşayan insanlar şu gibi belirtileri gösterebilir:

  • Bu belirtilerden en çok karşılaşılan ve bilineni kişinin inanç sisteminin sarsılmasıdır.
  • Yaşayış şekilleri değişebilir.
  • Erkek kişiler sürekli bir cinsel aktiflikte bulunurlar.
  • Bu cinsel aktiviteler sonucu kısırlığa yol açan hastalıklara kadar maruz kalırlar.
  • Sudan uzak durmak isteler ve sürekli cünüp gezerler.
  • Sürekli uyumak ister ve kendi kendilerini konuşurlar.

Cinler Musallat Oldukları Kişiyi Nasıl Etkiler?

Musallatlar türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Genelde belirtileri benzer olsa da farklılıkları vardır. Mesela çocuğa musallat belirtileri çok sık görülmese de büyüdükleri zaman hayatlarını altüst edebilecek şekildedir. Çocuk uyumaktan kaçar, tek uyumak istemez. Konuşma zorlukları yaşayabilir. Kendi kendine konuşabilir ya da hayali arkadaşı olduğunu söyleyebilir. Yaşından büyük davranışlar ve konuşmalar yapabilir. Hayvanlara zarar verme eğiliminde olabilir. Bu durumlarda musallat durumundan şüphelenilebilir.

Bunun dışında beyne yerleşen cin belirtileri de kişinin hareketlerinde tuhaflıklara sebep olabilir. Bedeni istila edebilen bu canlılar vücuda girdiklerinde genellikle beyne yerleşmeyi tercih ederler. Bu sayede kişinin hareketlerine kadar her şeyini kontrol altına alabilirler. Kişinin dilinden konuşurlar. Sebepsiz ağrılara ve kasılmalara sebep olurlar. Beyne yerleşen cinler sara ya da şizofreni gibi beyinle alakalı hastalıkların belirtilerin ortaya çıkmasına da sebep olmaktadır. Bu sebeple cinler musallat oldukları kişiyi nasıl etkiler, iyi bilmek gerekir. En doğru olan bu konuda bilgi sahibi kişilere danışıp onlardan yardım istemektir.

Acemice Yapılan Büyüler Tutar Mı? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu