BÜYÜLER

Yılan Başı Büyüsü

Yılan büyülerinde muhtelif yılan parçaları kullanılır. Yılanın dili, dişi, derisi, gözü yılan büyüsü yapma amacıyla kullanılabilir. Kişileri birbirinden soğutmak ve ayırmak için kullanılan yılan büyülerinden birisi de yılan başı büyüsü olarak bilinir. Yılan büyüleri çok çabuk istenilen amaca ulaşılmasını sağlar. Ayrıca yılan büyüsünü bozmak çok zordur hatta imkansızdır. Birilerini ayırmayı aklına koymuş olan kötü niyetli kişiler yılan büyüsü uygulamasını tercih eder.

Yılan Başı Büyüsü Etkileri

Yılan büyülerinden biri olan yılan başı büyüsü o kadar etkilidir ki, yapıldığı andan itibaren yapılan aileyi darmadağın eder. Bu büyünün etkilerine maruz kalan aile bireyleri birbirlerine asla tahammül edemez. Herkes bir an önce aileden kopmak ister. Birbirlerini çok seven çiftleri dahi anında etkiler. Bu kişiler için birlikte yaşanan hayat çekilmez hale gelir.

Yılan büyülerinin yapılmasını genellikle diğer kadın ve diğer erkek ister. Amaçları birlikteliğin bozulması ve akabinde istenen kişiye sahip olunmasıdır. Bazen ilişkiyi bitirmek isteyen taraf yılan büyüsü yaptırabilir. Eşine yaptırdığı büyü ile kendisinden soğumasını hedefler.

Yılan büyüleri iyi giden bütün ilişkileri bozmak amacıyla yapılabilir. Birbirine yakın olan kardeşlerin arasını açmak için de yılan başı büyüsü yapılabilir. Çalışma ortamındaki ilişkileri bozmak için de uygulanabilir.

Yılan büyüleri yılandan alınan parçalarla yapılır. Bu parçalar alınırken büyü yapma niyeti açıkça belirtilmelidir. Bedeninden parçalar alınan yılan canlı olmalıdır. Önceden temin edilmiş yılan parçaları büyü amaçlı kullanılamaz.

Yılan büyüsünün zor yapılan bir büyü olmasının neden vefk hazırlanma sürecidir. Vefklerin çok güçlü büyü malzemeleri olduğu bilinmektedir. Vefk hazırlanırken yapılacak bir hata büyünün başarısız olmasına neden olur. Vefk hazırlanarak yapılan büyüler oldukça kalıcı büyülerdir ve bu büyülerin bozulması da çok zor olur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu