Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsünün amacı insanların ikili ilişkilerini düzenlemek niyetiyle yapılır. Özellikle evli eşlerin aralarında meydana gelen sorunları, anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak için çok etkili olduğu söylenmektedir. Bir diğer adı da sevgi büyüsü olarak bilinir. Örnekle konuyu biraz daha açacak olursak eğer; diyelim ki evli çift aralarında konuşarak bile anlaşamıyorlarsa muhabbet büyüsünü eşlerden birisi veya dışarıdan başka birisi bu çiftin üzerine yaptırırsa eşler iyi geçinmeye başlarlar. Özellikle de evli çiftler üzerinde etkisi bir hayli fazladır. Peki, muhabbet büyüsü nasıl yapar, kaç günde etkisini gösterir, zararları var mıdır ve muhabbet büyüsü yaptırmak günah mı?

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mutlaka medyum tarafından yapılması gereken bir büyüdür. Her medyumun yapma çalışması birbirinden farklılık gösterir. Bu nedenle doğru kişiye yaptırılması çok önemlidir. 4 ile 10 gün arasında yapılma zamanı çeşitli kaynaklarda anlatılmaktadır.

Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Büyü tamamlandıktan sonra 40 gün içinde etkisini gösterdiği çeşitli kaynaklarda belirtilmektedir. Bu süre kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Örneğin; bir kişide büyü yapıldıktan bir hafta sonra etki etmeye başlar, bir başka kişi de ise 3-4 hafta sonra etkisini tamamen gösterebilir diyebiliriz.

Muhabbet Büyüsü Zararlı mı?

Eşler arasında yapılırsa rahmani bir büyü olarak anlatılmaktadır. Yani zararı olmayan bir büyüdür. Sevgililerin veya başka bir insanla muhabbetin düzeltilmesi için yapılması çeşitli riskler ortaya çıkarabilir.

Muhabbet Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Büyülerin çeşidi, türü, amacı, yapılışı, bakımı, bozulması ne olursa olsun günah olan süreçlerden birisidir. Dinimizce büyülerin içerisinde bulunmak yaptırmak veya yapılmasına müsaade etmek, niyetlenmek günahtır. Büyü bozulması için Kuran-ı Kerim ayetlerine göz atmanızda fayda olacaktır.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/muhabbet-buyusu-kac-gunde-tutar/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Edaa-ank06 dedi ki:

    Yasin hoca bak söylediklerinizin hepsi oldu. Ayırma işlemlerinden sonra başkasıına giden kocam bana döndü daha işlem 3. günün de böyle bir sonuç nasıl olur. çok heyecanlandım biran önce bitsin istiyorum ,bu bile mükemmel benim için harikasınz siz yaaaa…

  2. Berrin dedi ki:

    Hocam bana bankaadresiniziverirmisinizgerekli olanlarihazirladimbenberrin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu