Muhabbet Büyüsü

Karı Koca Arasını Düzelten Muhabbet Büyüsü

Ara düzeltici büyülerden birisi de muhabbet büyüsüdür. Genelde ikili ilişkilerin düzeltilmesi için aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü etkili bir süreç olarak bilinse de en etkilisi hangisi diye soracak olursanız araştırmalarımız eğer doğru bir şekilde yapılırsa muhabbet büyüsü diyebiliriz. Bu büyü ile genel olarak karı ve kocanın arasında ortaya çıkan bazı istenilmeyen durumlar bertaraf edilmiş olur. Bunlardan bazıları; aralarında geçimsizlik, anlaşmazlık, kavga etme, şiddet, kötü söz, dışlanma, saygısızlık gibi etkenleri düzeltme görevi görür. Bu büyüyü genelde eşlerden birisi kadın ya da erkek fark etmeksizin medyumlara ulaşarak eşleri ile ilgili bazı aşamadıkları sorunları bildirerek çözüm aramaktadırlar. Eğer büyü doğru ve eksiksiz bir şekilde doğru medyum tarafından yapılır ise karı – koca arasındaki sorunlar artık rafa kaldırılır. Mesela; eşler arasında sözlü sataşmalar var ise son bulur. Eşler arasında tartışma, kavga etme, kötü söz kullanımı varsa son bulur. Küslük, dargınlık, terk etme gibi durumlar söz konusu ise eşler bir araya gelir ve birbirlerinden özür dileyerek hayatlarına mutlu bir şekilde devam ederler. Genelde evi terk etmiş eşlerden birisinin geri dönmesi için uygulandığına şahit olmaktayız.

 

 

 

Muhabbet büyüsü kolay gibi görülse de doğru medyumlar tarafından yapılır ise yüksek oranla olumlu sonuçlar alınabilir. Ancak eksik, ya da yanlış adımlar atılarak elde edilir ise çok ciddi yan etkilerine maruz kalınabilir. Muhabbet büyüsü iyilik teşkil ettiği için ak büyü grubundadır. Her ne kadar ak büyü olsa da günahtır ve dinimizce büyü yapılmamalıdır.

Muhabbet Büyüsünü Kim Yapar?

Bahsi geçen mevzu bir büyü olduğu için bizim çalışmalarımız arasında bulunmamaktadır. Etrafınızda, yakın çevrenizde bir medyum hoca yok ise internet üzerinden muhabbet büyüsü yapan medyumlar bulabilirsiniz. Ancak dolandırılmamak adına çok dikkatli olmanız gerekiyor. Resmi, vergi levhası olan medyumlarla çalışmanız sizin için daha hayırlı olacaktır. Bizim sürecimiz içerisinde büyü olmadığı için muhabbet vefki yapmaktayız. Çalışmalarımız kişiye özeldir ve kesinlikle bir yan etkisi ya da caiz olmama gibi durum söz konusu değildir.

Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Eşiyle arasında sorun olan kişiler muhabbet büyüsü ile ilgilendikleri zaman içeriğinde karı-koca arasını düzelten büyü olmasından dolayı yaptırmaya karar verirler. Akabinde merak ettikleri soru ise ne zaman etkisini göstereceğidir. Mesela; karım terk etti muhabbet büyüsü yaptırırsam ne zaman geri döner veya kocamla aramız çok bozuk anlaşamıyoruz düzelir mi diye merak edenler muhabbet büyüsü yaptırdıktan sonra eşimle ne zaman aram düzelecek diye merak etmektedirler. Ortalama olarak kişiye özel bir çalışma olmasından dolayı 40 gün içinde etkisini gösterir. Bu 1 hafta içinde de olabilir. 20 günde de olabilir veya 3 günde de olabilir. Bu sizin biraz daha aranızdaki bağa ve içinizden geçenlere göre değişir. Gelse de olur gelmese de olur veya şansımız deneyeceğim gibi düşünceler ile muhabbet büyüsü yaptırırsanız muhtemelen tutmayacaktır. Canı gönülden istemek medyumun zaten mevcutta dualar etmesi ve sizin de dualar ederek bunu başarmanız anlamına gelmektedir.

Muhabbet büyüsü ile karı koca arasını düzeltme büyüsü sadece evliler için geçerli değildir. Sevgililer de aralarını düzeltmek için böylesine güçlü bir büyüden faydalanabilirler. Nişanlılar veya evlenmek için birbirine söz vermiş kişiler evlilik aşamalarındaki adımları sarsmamak adına böyle  bir büyünün etkisi ile tanışabilirler. İnternet üzerinden medyuma ulaşabilirsiniz. Lakin bizim böyle bir çalışmamız olmadığı için sizlere özel olarak ara düzeltici vefkler veya bağlama tılsımı yapabiliriz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu