BÜYÜLER

Acı Biber Büyüsü Duası

Acı biber büyüsü yaygın olarak kırmızıbiber büyüsü olarak da tanınır. Aşk büyüsüdür ve giden sevgiliyi geri getirebilmek amacıyla da uygulanabilir. Acı biber büyüsü uygulamaları kişilerin kendileri tarafından yapılmamalıdır. Acı biber büyülerinin çok dikkatli yapılması gerekir ayrıca acı biber büyüsü duası doğru zamanlarda ve hatasız okunmalıdır. Bu nedenle bu büyüden yarar uman kişiler bir medyum ya da hocadan yardım almalıdır.

Acı Biber Büyüsü

Bu büyü bir insanı aşık etmek veya giden sevgiliyi geri getirmek için uygulanabilir. Acı biber büyüsünün oldukça güçlü tesirleri olduğu bilinir. Acı biber büyüsü yapmak için öncelikle bir adet kırmızı bibere ihtiyaç vardır. Biber temin edildikten sonra üzerine acı biber büyüsü duası okunur. Dua biber ateşte yanarken okunmalıdır.

Acı biber büyüsü mutlaka bir hoca aracılığıyla yapılmalıdır. Bu büyünün hazırlık evresini kişiler kendi başlarına yapamaz. Acı biber büyüsü hazırlanırken, büyü yapılacak kişinin bilgilerine ihtiyaç vardır. Büyü yapılacak kişinin isim bilgileri gerekir ve büyü yaptıran ile yapılan kişilerin doğum tarihlerine göre yıldız uyumlarına bakılır. Acı biber büyüleri kişilere özel olarak hazırlanmaktadır. Bu büyülerin enerjileri yüksektir ve hata yapılmaması gerekir. Büyünün ortalama bir haftada tuttuğu söylenir.

Kırmızı biber büyülerinin aynı amaçla farklı uygulanış şekilleri vardır. Uygulamanın yapılış yolları farklı olsa da görülen etki aynıdır. Her uygulamada mutlaka acı biber büyüsü duası okunur. Acı biber büyüsü uygulanan kişilerin, ayrıldıkları sevgililerine geri döndükleri bilinmektedir. Ayrıca kişiler sevgililerini eskisinden daha çok severler.

Acı biber büyülerinin bozulamayacağı söylenir. Uygulama esnasında hata yapılmazsa büyü tutacak ve bozulamayacaktır. Uygulamada zamanlama hatası yapılırsa büyünün tutmama riski vardır. Bu nedenle acı biber büyüsünün işinin ehli kişilere yaptırılması çok önemlidir.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/aci-biber-buyusu-duasi/, Gizli ilimlerde bibere okunan dua hangi duaydi 41 aci biber kule gom
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu