Ayırma Duası

Erkek Arkadaşıma Ayırma Duası

Erkek Arkadaşıma Ayırma Duası

İlişkilerde belli bir zaman geçtikten sonra çeşitli sorunlar yaşanabilir. Bu sorunlar da elbette ilişkiyi tehdit altına sokar ve hatta bitmesine neden olur. O yüzden sorunlar görüldüğü vakit bir an önce ortadan kaldırılmalıdır, yoksa katlanarak artacaktır ve kişiler bu durumdan oldukça çok yıpranacaktır. İnsanlar en çok bu sorunlardan aldatma durumlarını görür ve etkilenirler.

Bir ilişkide aldatma durumu var ise o ilişki asla sağlıklı bir şekilde devam edemez, bu sebep ile sadakatsizlik durumları çok geçmeden engellenmelidir. Kişiler tek başlarına bu durumu bitirmeye güçleri yetmediği zaman bazı işlem ve yöntemlere başvururlar.

Bunlardan en belirgini de ayırma dualarıdır. Ayırma duaları kız ya da erkek arkadaşa yapılabilir. Bu yazı içinde size erkek arkadaşa yapılmakta olunan ayırma duasından bahsedeceğiz. Erkek arkadaşıma ayırma duası ile ilgili pek çok detaylı ve güvenilir bilgiyi yazımızdan öğreneceksiniz.

Erkek Arkadaşıma Ayırma Duası

Sevdiğim Adama Ayırma Duası

Ayırma duaları günümüzde çoğu insan tarafından gerektiği zaman tercih edilip yapılan işlemlerdir. Bu işlemler sayesinde kişiler ilişkilerini bitme tehlikesinden kurtarır. Özellikle de aldatma gibi sadakatsizlik durumları yaşandığı vakit dua çok büyük bir etkiye ve öneme sahip olur.

Duanın tek yapılma amacı sevilen kişinin yasak ilişkisini bitirmektir. Sevdiğim adama ayırma duası yani erkek arkadaşıma ayırma duası bu işe yarar. Siz de böyle bir durumun içinde iseniz ve ilişkinizi kurtarmak istiyor iseniz sevdiğiniz kişiye, erkeğe bu duayı yapabilirsiniz ve ilişkinizi sağlıklı bir şekilde devam ettirebilirsiniz.

Erkeğe Ayırma Duası Nasıl Yapılır

Yukarıda sizlere bu duanın yapılma amacını ne olduğunu açık bir şekilde gösterdik. Şimdi de dua hakkında en çok merak edilmekte olunan ve çok araştırılan, hakkında da türlü türlü bilgiler verilen bir hususa bakalım. Bu husus erkeğe ayırma duası nasıl yapılır hakkındadır.

İnsanlar bu duanın nasıl yapılacağını, tarifini internet üzerinde çeşitli sitelerde ararlar. Fakat bunu açık bir şekilde söylemek gerekir ki bu tarz önemli ve çok detaylı olan bilgileri internet üzerinden doğru şekilde öğrenmeniz çok zordur.

Çünkü bu bilgiler çok özel olan bilgilerdir ve sadece belli uzman insanlar bu bilgilere sahip haldedir. Bu sebep ile internet üzerinde görmüş olduğunuz yöntem hazırlanışı ve tariflerine güvenmemeniz daha iyidir. Bu konuda bir hoca ya da medyum ya da din adamlarının söylemlerine bakabilirsiniz.

Sözlüme Okunacak Ayırma Duası

Erkek arkadaşıma ayırma duası konusunda bir diğer önemli bilgi de okunacak olan duanın amacına göre değişiyor oluşudur. Yani bu dua yöntemi genel olarak her erkek arkadaşa yapılır ama okunacak olunan duada belli değişimler olabilir.

Örneğin kocaya, eşe okunacak olunan bir ayırma duası ile sözlüye, nişanlıya okunacak olan dua türü birbirinden farklılık gösterebilir. Bu çok sık karşılaşılan gayet normal bir durumdur. Çünkü bu dualar yüzlerce yıldan günümüze kadar gelmiş ve güncel olarak da çoğalmış haldedir. Eğer sözlünüz var ise ve erkek olan sözlünün sizi aldatmasına bir son vermek istiyor iseniz ya da sizi asla aldatmamasını diliyor iseniz bu ayırma duasını ona yapabilirsiniz.

Bu sayede sözlünüzün gözü sizden başka hiçbir insanı görmez. Ne başka bir kadınından ne de ailesinden etkilenir. Sadece sizinle olan ilişkisine sadık kalır. Sözlüler arasında sözlüme okunacak ayırma duası yapıldığı sık sık görülür ve etkilerinin de çok güçlü ve baskın olduğu bilinmektedir.

Nişanlıma Ayırma Duası

Erkeğe yapılan bu ayırma duaları eşe, sevgiliye, sözlüye yapıldığı gibi aynı şekilde nişanlıya da yapılır. Nişanlıma ayırma duası olarak bu dua bilinir. Tıpkı sözlüye yapılan duada anlatmış olduğumuz gibi bu dua türünde de okunacak olunan dua belli farklılıklar gösterir.

Bu dua sayesinde nişanlılar arasındaki ilişkiye giren üçüncü şahıslar, diğer kadınlar tamamen ilişkiden uzak tutulur. Aldatma durumu var ise kesin bir şekilde son verilir. Duanın etkisi uzun yıllar boyu süreceğinden dolayı bir daha aldatan erkek nişanlı, sözlü ya da sevgili tekrardan aldatmaz. Kısacası aldatma olayı çok uzun seneler boyunca asla görülmez.

Bu dua türüne benzer olan diğer dua türleri hakkında da bu şekilde güvenilir ve net bilgileri edinmek istiyor iseniz sitemize girebilir ve yazılarımıza bakabilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Historian dedi ki:

    Yasin hocaya ulaşıp telefonda anlatın durumunuzu gizli-sultaniye. Sanırım sizin konunuzda soğutma işlemleri yapılıyor. Yasin hoca büyü yapmiyor zaten.

  2. gizli-sultaniye dedi ki:

    öyle zor durumki anlatması tarifsiz ancak yaşayan bilir merhaba bu arada beraberken sıkıntıar peydah olur sora ayrılmak gitmesini istersin ama gitmez tehtit şantaj korkutmalar nedir bu biz bayanlar cektigi Allahım yarabebim insan çaresiz olmayıversin çözümü varmı bunun yazıyı okudum gerçi ama bilmiyorum yardımcı olacak kimdir nasıl olur kaçö günde fayda alınır bilen varsa yazabilir mi acep

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu