Ayırma Duası

Erkeğe Yapılan Ayırma Duası

Erkeğe Yapılan Ayırma Duası

Dualar çok çeşitli olan birbirinden farklı amaçlar ile yapılmakta olunan önemli psişik işlemlerdir. Genelde büyüler kişi tarafından tercih edilmediği zaman dua yöntemleri daha çok tercih edilir. Çünkü dualar her bir inançlı ve de imanlı insanın dileklerinin yerine gelmesini sağlayabilecek kolay yöntemler olarak bilinir.

Söz konusu dua çeşitleri arasında günümüzde en çok yapılıp uygulanan türlerden bir tanesi de ayırma duası olarak görülmektedir. Bu yazı içinde de ayırma duasının bir türü hakkında bilgi alacaksınız. Bu tür erkeğe yapılan ayırma duası olarak bilinmektedir.

Eğer bu duanın ne olduğunu, ne anlama geldiğini merak ediyor iseniz ve bu duanın hangi durumlarda, kimlere uygulanabileceğini, kimlerin bu duayı yapabileceğini öğrenmek istiyor iseniz bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Bu yazıyı okumayı bitirdikten sonra eğer hala aklınızda bazı sorular kalmış ise yorum yaparak bunu belirtebilir, sorunuzu sorabilirsiniz. Ya da internet sitemizdeki bu dua ile ilgili diğer içerikleri de okuyabilir ve böylece tüm merakınızı giderebilirsiniz.

Erkek Arkadaşıma Ayırma Duası

Önce bu duanın ne olduğunu size anlatalım. Bu dua ayırma dualarının bir türü olarak bilinir. Bu duanın ayırt edici özelliğimi sadece erkek cinsiyetine yapılıyor olmasıdır. Sadece erkeklere bu dua uygulanabilir. Duanın yöntemi de duanın kendisi de buna uygun haldedir. Eğer bu dua bir kadına uygulanacak olunur ise kesinlikle tutmaz.

Kısacası eğer çevrenizdeki bir erkeği herhangi birinden ayırmak istiyor iseniz bu duayı yani erkek arkadaşıma ayırma duası türünü uygulamanız mümkündür. Bu konuda size verebileceğimiz ilk önemli bilgi bu şekildedir ve mutlaka bu önemli bilgiye dikkat ederek hareket etmelisiniz. Şimdi başka bir konuya geçiş yapabiliriz.

Erkeğe Yapılan Ayırma Duası

Erkeğe Ayırma Duası Nasıl Yapılır

Erkeğe yapılan ayırma duası türünün ne olduğunu anladığınıza göre şimdi merak edilen bir başka konuya bakabiliriz. Erkeğe ayırma duası nasıl yapılır sorusu ile çok sık karşılaşıyoruz ve insanların pek çoğu bu sorunun en güvenilir ve net yanıtını istiyor.

Bu konuda size diyeceğimiz ilk şey şudur: Duaların nasıl yapıldığını, yöntem ve tariflerini, hangi duanın nasıl okunacağını sadece din adamlarından, hocalardan ve de medyumlardan doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Yani size internet sitelerinde verilen her bir bilgiye körü körüne inanıp uygulamaya geçmemelisiniz.

Yalnızca bu alanda uzman olan insanlar size gerçek ve net bilgileri verecektir. O yüzden duanın nasıl yapıldığı konusunda en iyi yol bir din adamı, medyum ya da hoca ile görüşüp bu bilgileri onlardan almaktır.

Erkeğin Bağlanması için Dua

Erkeğe yapılan ayırma duası sayesinde istenilen erkek herhangi bir kişiden ayrı tutulur. Yani daha doğrusu istenmeyen ilişkisi bir anda kolaylıkla bitirilir, erkek o istenmeyen kişiden tamamen soğutulur.

Ayırma duası sayesinde bunlar gerçek hale gelir. Aynı zamanda eğer kişi bu ayırma duasının üzerine bir de erkeğin bağlanması için dua yapar ise kendi ilişkisini garanti altına almış olur. Çünkü ayrılan erkeğe bağlama duası uygulandığı vakit erkek tamamen etki altına alınır.

Duayı uygulayan kişiye bağlı hale gelir ve hiçbir şekilde gözü bu kişiden başkasını görmez. Bu sebep ile de ayırma duasını yapan insanlar hemen sonrasında bağlama duasını da uygulamakta ve bu sayede ilişkilerini güven altına almaktadır.

Erkeğe Okunan Ayırma Duası

Peki, bu dua türü hangi durumlarda uygulanır? İnsanlar hangi durumlarda bu duayı yaparlar? Bu soruların cevaplarını da şöyle verelim: İnsanların pek çoğu genel olarak aldatma durumları yani sadakatsizlik durumları yaşandığı vakit bu duayı uygular.

Bu dua aldatan erkeğin aldatma işine hemen bir son vermesi için ideal bir yöntem olarak görülür. Duanın güçlü etkileri ve belirtileri sayesinde aldatma olayı, istenmeyen o kötü ilişki hemen son bulur. Aldatma olayları dışında aileler de bu duayı çok yaparlar.

Erkek evlatlarının bir ilişkisini istemiyor ve bozmak istiyorlar ise erkeğe okunan ayırma duası uygularlar ve istemedikleri o ilişki hemen bir son bulur.

Bu duayı yapabilecek olan insanlar da sadece imanı olan, Allaha iman eden insanlardır. Eğer kişinin inancı tam değil ise, kendine güvenmiyor ise de bir hoca ya da medyuma kendisi için bu duayı yaptırabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Üımiye dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar benim üniversite birden beri sevdiğim bir çocuk vardıu fakat o benimle hiç ilgilenmiyordu ama ben onu çok istiyordum. En sonunda hocamızın aşk duasını yapmaya karar verdim. Neredeyse 1 haftada etkisini gösterdi şimdiyse o çocukla evelenmeyi düşünüyoruz hocamıza ne kadar teşekkür etesem azdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu