Ayırma Duası

Kavga Ettirme Duası

Kavga Ettirme Duası

Çoğu dua genel olarak olumlu ektilere sahip haldedir. Bu tarzdaki dualar iyi niyetler ile, güzel amaçlar ile yapılır. Genelde insanların iyilikleri için dua edilir. Ama bazı dualarda bu durum tam tersi olarak görülür. Bazı dualar vardır ki olumsuz ektilere sahip haldedir. Kişiler böyle duaları kötü bir niyet ile, kişileri zor duruma sokmak amacı ile yapılır.

Günümüzde her iki dua türünün de yapılıyor olduğunu görüyoruz. Bu yazımızda biz e olumsuz bir niyet ile yapılan bir dua türünden bahsedeceğiz. Bu duanın adı kavga ettirme duasıdır. Yazı içerisinde Kavga Ettirme duası ile ilgili pek çok bilgi göreceksiniz. Bu duanın ne anlama geliyor olduğunu, kimlerin bu duayı yapabileceğini ve belirtilerin ne zaman görülmeye başlanacağını size anlatacağız.

Kavga Ettirme Duası Ne Anlama Gelir?

Kavga ettirme duası şu anlamalara gelmektedir: Bu dua olumsuz ektilere sahip olan bir dua türüdür. Amaç kişiye bir şekilde rahatsızlık verebilmektir. Genelde bu dua herhangi iki kişinin arasının bozulması, kavga etmesi için yapılır. Kavga eden kişiler genelde çiftler olarak belirlenir.

Kavga Ettirme Duası

Eğer bir kişi herhangi bir çiftin arasının bozulmasını ve kavga etmelerini istiyor ise bu duayı yapar. Bu dua aracılığı ile kişilerin ilişkileri büyük bir tehlikeye girer. Sürekli kavga etmeye başladıkları için ilişki sonlanır. Kavga ettirme duasıyla ilgili olarak ilk verebileceğimiz bilgiler bunlardır.

Kavga Ettirme Duasını Kimler Yapabilir?

Kavga ettirme duasını yapabilecek olan kişiler hem yetenekli olan insanlar hem de sıradan insanlardır. Büyüleri sadece yeteneklere sahip olan özel insanlar yapabilir fakat dualarda bu böyle değildir. Her bir inançlı olan insan bu duayı uygulayabilir. Önemli olan tek şey kişinin yani duayı yapacak olan insanın tam bir imana sahip olmasıdır. Eğer kişi Allah’a inanmıyor ise asla bu dua tutmayacaktır. Kısacası bu duayı eğer inançlı biri iseniz kolaylıkla yapar ve ektilerini görürsünüz. Eğer inancınızdan kuşku duyuyor iseniz duayı bir hocaya yaptırabilirsiniz.

Belirtileri Ne Zaman Görülür?

Kavga ettirme duası belirtilerinin ne zaman görüldüğü hakkında şunları diyebiliriz. Belirtileri eğer dua doğru bir şekilde yapılır ise en kısa zamanda görülür. Yani bu süre sadece 10 – 15 gün kadardır. Yukarıda da dediğimiz gibi kişi duayı yüksek bir inanç ile yapmalıdır. Aynı zamanda dua tamamen eksiksiz bir biçimde okunmalıdır. Bu sayede dua tutacak ve belirtileri çok erken görülecektir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. sertaç dedi ki:

    bunları yapanlar da var evet duyduk çok ama hocam aradım dualı yapıyor en güğzeli bu dedi görüştüm bu tür işlemler yapmıyormuş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu