BÜYÜLER

Toz Şeker Büyüsü

Toz Şeker Büyüsü Nedir?

Özellikle aşık etmek için yapılan bağlama büyülerinde şeker kullanmak oldukça yaygındır ve toz şeker büyüsü de aşık etme amaçlı yapılan büyüler arasında yer alır. Şeker ile yapılan aşk büyüleri oldukça masum kabul edilir ve ak büyü sınıfındadır. Özellikle karşılıksız aşk yaşayan insanların baş vurduğu bu uygulama birliktelikteki muhabbet arttırmak için de kullanılabilmektedir.

Şeker Büyüsü Metotları

Diğer büyüler gibi toz şeker büyüsü de farklı metotlar uygulanarak yapılabilmektedir. Şeker ile yapılan büyülerde toz şeker ya da küp şeker kullanılabilir. Kimi şeker büyüleri suda eritmek yoluyla yapılır ve bu su büyü yapan kişi tarafından içilir. Kimi şeker büyülerinde ise şekerin büyülenmek istenen kişiye yedirilmesi ya da içirilmesi söz konusu olmaktadır. Hangi yol kullanılırsa kullanılsın şeker ile yapılan büyülerde amaç hedeflenen kişinin aşık edilmesidir.

Şeker büyüleri uygulamaları basit büyüler olarak kabul edilse de bir medyumdan yardım alınmadan yapılmamalıdır. Şeker ile yapılan büyülerde hazırlık esnasında bazı ruhani varlıklardan yardım alınır ve bu da tehlikeli sonuçların meydana gelmesine neden olur. En masum kabul edilen büyü uygulamalarında dahi büyük tehlikeler vardır.

Eriterek Şeker Büyüsü

Suda eritmek suretiyle yapılan toz şeker büyüsü tamamen aşık etme amaçlı bir uygulamadır. Kişi bir bardak su ve bir miktar şeker alır. Suyun ve şekerin üzerine okuma yapılır ve yardım alınacak hüddamın ismi zikredilir. Burada hüddamın isminin hangi aşamada kaç kez söyleneceği ve yapılan okumaların da adeti önemlidir. Bu uygulamalar kurallara riayet edilerek yapılmalıdır. Okumalar esnasında şeker suya katılıp karıştırılır ve uygulamanın sonunda büyü yapan kişi bu suyu içer. Büyülenen kişide etkiler hemen görülmeye başlar ve içinde büyü yapan kişiye karşı bir yakınlık hissi oluşur.

 

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/toz-seker-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Ceylon dedi ki:

  Cok memnumum Hocam dan.

 2. naime soyla dedi ki:

  hocamdan Allah bin defa razı olsun harmura aşk celbiyle nişanımla barıştık 🙂

 3. Selim dedi ki:

  Ben bi kıza aşıktım biarkadaşım toz şeker büyüsü yaptır o da sana aşık olur demişti. Ben de Doğru Medyum hocayı aradım toz şeker büyüsü yaptıracaktım ama hoca toz şeker büyüsü yapmadığını onun yerine aşk tılsımı yapalım dedi. 15 gün içinde aşk tılsımının etkisini gördüm. Teşekkür ederim hocam.

 4. Sinem dedi ki:

  Merhaba ben evimde gardolabının en uç kısmında yorganların içinde muhafa edilmiş olarak küçük poşetin içerisinde toz şeker buldum. Bu büyü mü ve neden kim tarafndan oraya konuldu bana bilgi verecek olan var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu