BÜYÜLER

Cin Bağlama Büyüsü

Kara büyüler arasında en etkilisi ve en kötüsü cin bağlama büyüsü olarak bilinir. Bu büyülerin olumsuz etkileri kişileri ölüme kadar götürebilmektedir. Bu büyülerin olumsuz etkileri büyüyü yapan insanlar için de geçerli olmaktadır ve bu nedenle insanların bu tarz uygulamalardan uzak durması çok önemlidir. Bu tarz güçlü ve negatif büyüler ancak bu konuda tecrübesi olan medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Bu büyü ile kötü cinler insanlara musallat edilmektedir.

Cin Musallatı Nasıl Anlaşılır?

Bir insanın üzerinde cin bağlama büyüsü olup olmadığının anlaşılmasının bazı yollar vardır. İnsanların üzerine cin musallat edilmişse bazı belirtiler ortaya çıkar. Aşırı unutkanlık, dalgınlık, kararsızlık, ümitsizlik, agresif davranışlar, kısmetsizlik, evlenememe ya da kişilerin evlilik aşamasından dönmesi, bazı yerlerde duyulan sebepsiz huzursuzluk ve korku, rüyalarda sık sık kedi, köpek ya da yılan gibi hayvanların görülmesi, kabuslar, sabahları yorgun uyanma ve aşırı mutsuzluk üzerinde büyü olan insanlarda görülen ortak belirtilerdir. Tüm büyülerde cinler kullanılır ve özellikle kara büyü uygulamalarında kullanılan cinler şeytanidir. Bu nedenle kara büyülerin belirtileri insanlar üzerinde çok daha olumsuz ve şiddetli görülür.

Cin Büyüleri Hangi Amaçlarla Yapılır?

İyi niyet taşımayan insanlar tarafından yapılan cin bağlama büyüsü insanların kötü duruma düşmesini amaçlar. Bu büyülerin yapılma nedeni ve uygulama şekilleri farklılık gösterse de amaç zarar vermektir. Bu kara büyü uygulamalarının yapılma nedenleri arasında eşlerin arasını bozmak, sevgilileri bir daha bir araya gelmemek üzere ayırmak, büyü yapılan kişinin ruhsal dengesini bozarak delirmesini sağlamak, büyü yapılan kişiye verilen fizikse zararlarla hastalanmasına neden olmak, kişinin ölmesini sağlamak, büyülenen kişinin toplumdan soyutlayıp yalnızlaşmasını sağlamak, kişiyi maddi olarak çökertmek ve kazandığı paranın bereketsiz olmasını sağlamak, kişiliğinin değişip kötü alışkanlıklara meyletmesini sağlamak yer alır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu