BÜYÜLER

Kocayı Eve Döndürmek İçin Yapılan Etkili Büyü

Büyü yaptırmak eski dönemlerden günümüze kadar gelmiş ve çoğu insana çare olmuş bir yöntemdir. İnsanlar çaresini bulamadıkları her konuda bu yola başvurmaktadırlar. Büyü dinimizce çok günah olsa da insanlar vazgeçemedikleri şeyler için bu tür yollara başvurmak zorunda kalıyorlar. Büyü yapmak ya da yaptırmak dinimizce çok günahtır. Fakat bizim yapmış olduğumuz iş büyü değildir. Bizim yapmış olduğumuz vefk, tılsım, dua ve celptir. Bu işlemler isteğe göre her tür işlemde uygulanabilir. Kaybolan bir eşya için ya da terk eden bir sevgiliyi geri döndürmek için bu tür işlemler uygulanmaktadır. Bu büyüler en çokta evini terk eden eşlere yapılmaktadır. Kocayı eve döndürmek için yapılan etkili büyülerden biriside tılsımdır.

Tılsım Nedir ve Nasıl Yapılır?

Tılsım çok eski ve etkili bir yöntemdir. Tılsım yaptırmak kocayı eve döndürmek için yapılan etkili büyü çeşididir. Tılsım bir çeşit muskaya benzemektedir. İçerisinde ayet ve dualar bulunmaktadır. Belli bir yazım kuralları içeren tılsım kişinin sürekli üzerinde taşınmaktadır. Tılsım yapılırken kullanılacak eşyalara da özen gösterilmelidir. Çünkü tılsım özel malzemelerden yapılır. Örneğin, tılsım metal, kâğıt ya da herhangi bir eşya üzerine yapılmalıdır ve sürekli olarak taşınmalıdır. Eğer tılsımı üzerinde taşıyamıyorsa güvenli bir yerde muhafaza da edilebilir. Tılsım sadece kocayı eve döndürmek için yapılmaz. Tılsım her konuda yapılabilir. Mesela gideni geri getirmek, aranılan bir şeyi bulmak, kısmet açmak, yapılan işte başarılı olmak, birini kendinden soğutmak ya da bağlamak için de tılsım yapılmaktadır. Tılsımla alakalı bir de bazı inanışlar vardır. Mesela uğurlu bir zamanda yapılması ya da tabiattaki bazı güçlerle iletişime geçilmesi gibi inanışlar vardır. Ayrıca bu tılsımlar istek üzerine bozulabilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Selahaettin dedi ki:

    hocam iyi bayramlar. Hatırlarsınız beni adım Selahattin izmirden olan. Yaptığınız aşk tılsımı işe yaradı haber edeyim dedim. Teşşekür ediyorum çok sağolun.

  2. kamile dedi ki:

    çok yakınımda bir bayan var kocasından şiddet görüyor. Kocasına bir kere ayrılmak istediğini söyledi diye kadına etmediğini bırakmadı. Kendisi için içim sızladı ve büyüleri araştırdım yol göstermek için burak hocamıza yönlendirdim şimdi kocası ayrılmak istiyor ne iştir ki hocanın yaptığı ayrılma vefki çok işe yaradı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu