Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir? Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Büyü yapmak çeşitli söz ve davranışlar ile uygulanır ve hemen hemen herkes üzerinde başarılı bir şekilde etki gösterir. Dinimizde büyü yapma durumu her ne kadar yasaklanmış olan bir davranış olsa da ne yazık ki birçok büyücü tarafından hala uygulanmaya devam ediliyor. Eğer siz de herhangi bir şekilde büyü altında olduğunu düşünüyorsanız bu konuda tecrübeli olan kişiler tarafından kontrol edilmenizi tavsiye ediyoruz. Bağlama büyüsü özellikle birbiriyle geçinemeyen iki kişi arasında uygulanmaktadır.

Bağlama büyüsü yapılmış olan kişiler koşulsuz ve şartsız bir şekilde birbirine karşı çok daha yakın davranmaya başlar ve hiçbir zaman ayrılmak istemezler. Daha önceden nefret ettiğiniz bir kişiye karşı bile olsa bağlama büyüsü etkisini gösteriyorsa sebepsiz bir şekilde ona bağlanmaya başlayacaksınız. Bu büyünün tek uygulanma alanı eşler arasında olmuyor. Aynı zamanda işine bağlı olmayan kişiler içinde uygulanmakta olan bu büyü insanların işine âşık olmasına ve sürekli olarak uygulamakta olduğu işe devam ettirmesine sebep oluyor. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra birkaç ay içerisinde etkisini tam olarak göstermeye başlıyor. İlk başlarda insanların ruhsal olarak bozukluk vermekte olan büyüler zaman içerisinde çok daha güçlü hale gelerek insanlara etkisi altına almaya başlar.

Eğer siz de üzerinizde bağlama büyüsü olduğunu düşünüyorsanız, bu büyüyü bozmak için birkaç seans boyunca çeşitli kontrollerden geçmemiz gerekebilir. Genellikle medyumlar bu konuda insanlara yardımcı olurlar. Büyülerin tam olarak ortadan kalkması için düzenli olarak tedavilere devam etmek gerekiyor. Eğer bu tedavileri ihmal edecek olursanız büyünün gücü çok daha fazla artış gösterebilir. Bahsetmiş olduğumuz bu araçlar meydana gelecek olursa geri dönüşü olmayan bir şekilde sizleri etkisi altına alabilir. Eğer bu olumsuz durumlardan mümkün olduğu kadar uzak durmak istiyorsanız sizler de medyumlardan destek alabilirsiniz. Bağlama büyüsünün birçok farklı yapılma yöntemi vardır.

Bu yöntemlerden bir tanesi ilgili kişinin saç telini temin etmekle gerçekleşir. Büyücüler büyü yapacakları kişinin saç telini elde ettikten sonra bu saçları üzerinden gerekli olan büyüleri yaparlar. Yapılmış olan bu büyü en kısa süre içerisinde saç telinin sahibini derinden etkilemeye başlar. Bununla beraber sadece saç teli ile değil aynı zamanda muska gibi içerisinde belirli sözlerinin yazılı olduğu parçalar da büyü yapmak için kullanılabilir. Gerekli olan büyü sözcükleri bu kâğıtların üzerine yazılır ve büyünün yapılacak olduğu kişinin evine veya sık sık bulunmakta olduğu bir bölgeye yerleştirilir. Bahsetmiş olduğumuz bu muskalar da diğer büyü yöntemleri gibi zaman içerisinde etkisini göstermeye başlar. Eğer büyüyü tam olarak ortadan kaldırmak istiyorsanız muskaların tam olarak nerede olduğunu tespit etmeniz gerekebilir. Ancak bu araçları tamamen ortadan kaldırdıktan sonra büyünün etkisinden kurtulabilirsiniz. Eğer siz de bu konuda destek almak istiyorsanız daha fazla beklemeyin ve bir hocadan yardım alın. Büyüler ile bilinçsiz bir şekilde uğraşmak çok daha fazla olumsuz durumun meydana gelmesine sebep olacağı için bu konuda hassas davranmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer büyüler hakkında daha önceden herhangi bir şekilde bilginiz veya tecrübeniz yoksa bu konuda Kendi kendinize çeşitli uygulamalar yapmak veya internet üzerinden okumuş olduğunuz aslı olmayan bilgileri denemek çok daha kötü bir şekilde etkilenmenize sebep olabilir. Büyülerin üzerinizde bulunup bulunmadığını tespit etmek istiyorsanız birkaç farklı unsura göz atabilirsiniz.

İlk olarak bağlama büyüsü etkisi altında olan kişiler rüyalarında büyü yapılmış olan kişileri göreceklerdir. Bahsetmiş olduğumuz bu rüyalar korkunç olacağı gibi sürekli olarak tekrar ederek insanların bilinçaltına yerleşmeye başlar. Bağlama büyüsü genel olarak tek bir kişi üzerine uygulanmaz. Bu yüzden de başarılı bir şekilde tedavi olmak istiyorsanız büyünün yapıldığı tüm insanlar ile beraber aynı tedaviye başlamanız çok daha doğru bir tercih olacaktır. Tabii ki birden fazla kişiyi büyü konusunda tedavi olmak için ikna etmek çok kolay bir durum değildir. Fakat yine de imkansız olduğunu söyleyemeyiz. Eğer siz de bağlama büyüsü etkisi altında olduğunu düşünüyorsanız medyumlardan destek alabilirsiniz. Medyumlar bu konuda oldukça tecrübeli olduğu için nelere ihtiyacınız olduğu hakkında sizi bilgilendireceklerdir. Aynı zamanda büyünün etkisinden tam olarak kurtulabilmek için düzenli olarak bu tedavilere devam etmeniz gerekiyor. Tedaviye devam ederken medyumun size tavsiye ettiği seansların zamanlarını aksatmamak önemlidir. Size yeniden gelmeniz için hangi tarihi verdiyse mutlaka bu tarih içerisinde yeniden medyumu ziyaret etmeniz gerekiyor. Ancak bahsetmiş olduğumuz şekillerde düzenli olarak tedavilere giderseniz bağlama büyüsünün etkisi altından kurtulabilirsiniz. Etrafınızda bulunmakta olan kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını dışarıdan anlamak istiyorsanız birkaç farklı unsura dikkat edebilirsiniz. Genellikle etki altında olan kişilerin bakışları değişir ve insanı bir bakışın dışında çok farklı bir hal alır. Eğer etrafınızda bu şekilde davranmak da olan bir kişi varsa fazla vakit kaybetmeden kontrolden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Fakat unutmayınız ki sizin gözlemlemenize bağlı olarak büyü olduğunu düşündüğünüz kişi kesinlikle bu durumu kabul etmeyecektir. Çünkü insanlar büyünün etkisi altındayken dış güçler tarafından özgür olarak düşünülmesi yasaklanır. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra büyünün ilgili olduğu kişiler sıkı sıkıya bağlanmaya başlarlar. Örnek vermek gerekirse işinden nefret ettiğin herhangi bir kimse olduğunu düşünelim. Eğer bu kişinin üzerinde işi ile alakalı olarak bir bağlama büyüsü yapılacak olursa kısa süre içerisinde daha önceden işinden memnun olmayan bu kişi sürekli olarak çalışmak isteyecektir. Bunun yanında evden çok uzak duran bir babayı ele alacak olursak bağlama büyüsünü eve karşı yaparsanız bu baba artık evine bağlı bir işine gelecektir. Tabii ki bahsetmiş olduğumuz bu işlemleri uygulamak veya uygulatmak dinimiz açısından en büyük günahlar arasında yer almaktadır. Bununla beraber büyü yapmış olan kişiler kesin kurallar ile lanetlenmiş kişiler olarak bilinmektedir. Fakat yine de tüm bu unsurlara rağmen büyülerin geçerli olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Eğer kendinize büyü yapılmasını istemiyorsanız ve bu durumlardan mümkün olduğu kadar uzak durmak istiyorsanız, Allah’a karşı olan inancınızı yüksek seviyelerde tutmanız gerekmektedir. Cinler de insanlar gibi Allah tarafından yaratılmış olan varlıklar olduğu için ancak Allah tarafından tam olarak kontrol edilebilir. Büyü gibi olağan dışı durumlarda kendinizi korumak istiyorsanız Allah’a sığınmak bu konuda uygulayabileceğiniz en uygun yöntemlerden bir tanesi olacaktır. Dini inancınızı yüksek tutmak ile beraber aynı zamanda cinlerin size musallat olmaması için çeşitli dualar okuyabilir veya gece yatarken farklı dualar okuyarak büyülerin size etki göstermesin de mümkün olduğu kadar uzak durabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğumuz bu unsurlara harfiyen uymanıza tapmak eğer herhangi bir şekilde olumlu sonuç alamıyorsanız fazla vakit kaybetmeden bu konuda tecrübeli olan bir medyum aracılığı ile tedavi olmayı deneyebilirsiniz. Genellikle bulunmakta olduğunuz bölgedeki medyumların hangisinin iyi olduğu konusunda derin bir araştırma yapmak istiyorsanız internet üzerinde bulunmaz bulunan kaynakları da kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Bununla beraber medyumları ziyaret ederken size iyi bir şekilde tanıyan bir yakınınız ile beraber medyuma gitmeniz daha doğru olacaktır.

İlgili kelimeler:
Ya mulakı duası, bir gecede delirten ask duasi, ya mülaki
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. SELAMİ dedi ki:

    BENDE DÜN TANIŞTIM HOCAMLA HARMURA CELBİNDE KARAR VERDİM ALLAHIN İZNİYLE BUGÜN BAŞLAYACAĞIZ ÇALIŞMALARA

  2. Selamın aleyküm ben bu siteyi google de buldum hocanın methini duymuştum kendisi konyadaymış eşler arası sıcaklık muhabbet celbi için sorunumu arz ettiydim hocamda sağolsun taa istanbula kadar zahmet verdi bana gönderdi kargoynan başta insan nece çekiniyor ama durumu izah edişi bana bilgi vermesi açıkcası güven oluşmasına sebep oldu isim soy isim anne adı doğum yeri istedi vatsaptan bende gönderdim kargo adresimi de yazdım hocam sağolsun yolladı sonra haber ettm bana nasıl kullanacağımı anlattı 25 gün sürmedi eşim aradı ve beni özlediğini rüyasıonda görüp sürekli iyi şeyler gördüünü duygulandını yanlış yaptıını ve dönmek istediyini deyince bende içim bir hoş oldu ne denir bilemiyorum hocama sonsuz teşekkür borçluyum AllaHıma da çok bincelerce şükürler olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu