Bağlama Büyüsü

Kişiyi Kendine Bağlamak İçin Yapılan Düğüm Büyüsü

Düğüm Büyüsü

Aşk büyüleri en kuvvetli kara büyülerdendir ve genellikle kişileri kendine bağlamak için yapılan büyülerdir. Bağlama büyüleri yapımı ile farklı malzemeler kullanılarak tesirleri arttırılmaktadır. Kişiyi kendine bağlamak için yapılan düğüm büyüsü de bir halat kullanılarak yapılmaktadır. Bu büyü en eski bağlama büyülerinden biri olup, tesir süresi ile de oldukça kuvvetli bir büyüdür. Bu büyünü yapımında sadece halat kullanılmaz aynı zamanda medyumlar üç harflilerden yardım alarak büyünün kuvvetlenmesini sağlarlar. Bu yüzden bu büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka bir medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız.

Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Düğüm büyüsü için medyuma gittiğinizde bir halat üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi okunarak büyü yapılmaya başlanır. Medyum bu halat üzerine 41 tane düğüm atacaktır. Her düğümde büyü yapılacak olan kişinin ismi tekrar tekrar söylenir ve büyünün etkisi artırılır. Bu büyü yapıldıktan sonra büyülü halatın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyü kişinin evinde durduğu sürece etkisi artacak ve kişi büyünün etkisi altına girecektir. Halat kişinin evinden kaybolur ise büyü de zaman içerisinde kişi üzerindeki etkisini kaybedecektir. Kişiyi kendine bağlamak için yapılan düğüm büyüsü kuvvetli bir büyü olsa da belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi bittiğinde kişinin üzerindeki etkisi de kaybolacağı için mutlaka büyünün 41 gün içerisinde tekrar yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz ve kişi büyünün etkisi ile size bağlanacaktır.

Düğüm Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi

Düğüm büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir ve zaman içerisinde üç harflilerin verdiği vesveselere uyarak size bağlanacaktır. Kişiyi kendine bağlamak için yapılan düğüm büyüsü kısa sürede etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde büyü ilerledikçe kişi de size aşık olacak ve sürekli olarak sizin yanınızda olma isteği duyacaktır. Düğüm büyüsü oldukça kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. 41 gün içerisinde büyü tesirini gösterir ve bu 41 günün sonunda etkileri yavaş yavaş geçmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu