Bağlama Büyüsü

Sakız İle Bağlama Büyüsü

Yaygın yapılan fakat tehlikeli bir uygulama olan sakız ile bağlama büyüsü sevilen insanı bağlamak için kullanılır. Aynı zamanda ilişkiyi bitiren sevgiliyi geri getirmek ya da kişinin daha da bağlanmasını sağlamak gibi nedenler için de uygulanabilir.

Sakız İle Yapılan Büyüler

Sakız kullanılarak yapılan sakız ile bağlama büyüsü yardım alınan ruhani varlıklar nedeniyle oldukça tehlikeli olabilecek bir büyü olarak kabul edilir. Bu işlemi cinlerle çalışan medyumlar gerçekleştirir. Bu nedenle cinlerin büyü yaptırmak isteyen kişiye musallat olmaları gibi bir durum oluşabilir.

Sakız ile yapılan büyülerde esas olan sakızın üzerine yapılan okumalar ve yardım alınan ruhani varlıklardır. Büyü uygulamasına bir Cuma gecesi yatsı namazından önce başlanır ve yatsı namazının okunmasıyla uygulamaya son verilir. İşlem ortalama sekiz gün devam eder ve sekiz gece boyunca yatsı namazından önce tekrarlanır. Medyum bu uygulama esnasında üç rekat namaz kılar fakat sonunda cinlere selam verir. Uygulama esnasında sürekli Allah’ın isimleri de tekrar edilir. Sakızlar sekizinci günün sonunda yedi parçaya bölünür ve yanlarına yedi adet arpa tanesi eklenir. Bu yedişer parça bir muşambanın içine konur ve muşamba yedi dikiş ile kapatılır. Hazırlanan muskanın büyü yapılmak istenen kişinin kapısının eşiğine bırakılması gerekir.

Etki Süresi Ve Muskanın İmha Edilmesi

Bağlama amaçlı yapılan sakız ile bağlama büyüsü kırk günde etkisini göstermeye başlar ve büyüye maruz bırakılan kişi, büyü yaptıran kişiye yaklaşmaya başlar. Büyü amacına ulaştığı takdirde kişinin kapı eşiğine bırakılan muska derhal alınmalı ve büyü çalışmasını gerçekleştiren medyuma teslim edilmelidir. Medyum gerekli okumaları yaparak muskayı ateşe atar ve yakarak ortadan kaldırır. Bu muska mutlaka ortadan kaldırılmalıdır zira büyüye maruz bırakılan kişi delirme noktasına kadar gelebilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu