Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Ayırma Büyüsünün Gerçek Anlamı Ve Etkisi

Sorunlarla başa çıkılamadığında, her yolun denenmesine rağmen kişilerin bir türlü mutluluğa ve huzura ulaşamadığı durumlarda büyü yaptırmak devreye girebilir. Gerçek bir medyum uzmanlığında yapılan büyülerde genellikle aşk ve bağlanma büyüleri talep görmektedir. Ancak kimi insanlar evlilik ya da ilişkilerindeki yıpranma payına bakarak ayrılmayı tercih edebilir. Bu durumda da en uygun olanı ayırma büyüsü yapmaktır.

İşini gerçekten bilen, işinin ahlaki ve etik boyutlarına önem veren ve dini yönden de Allah korkusu taşıyan bir medyum, yuva dağıtma, sevenleri ayırma gibi sonuçlar verecek ayırma büyülerinden kaçınır. İyi niyetler ile istenen ayrılıklar için bu büyü yapılmalıdır. Gerçek bir medyum da niyete bakarak hareket etmekte, yıpranan ilişkilerde bu tercihi seçen bireylere yardımcı olmaktadır. Yeniden bağlanmak ve sevmek seçeneklerinin yanında, boşanmak ve ayrılmak da en doğal seçenekler arasındadır. Tamamen kişinin tercihlerine kalmış bir durumdur.

Ayırma Büyüsünün Uygulanması ve Gerekli Olan Bilgiler

Birçok insan ayırma büyüsü nasıl yapılır diye merak eder. Medyum seçimi bu konunun temelini oluşturur. Bu esrarengiz ilmin nasip olduğu ve kendisini geliştirmeyi ihmal etmeyen medyumlar ile iyi niyetler eşliğinde uygulanmaktadır. Bu büyü için özellikle evli çiftlerden talep gelmektedir. Evlileri ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunu soran ve sadece beraber olmalarına katlanamadığı için insanları ayırmak isteyenlere gerçek bir medyum yardımcı olmayacaktır. Sorunlarını boşanarak çözmek isteyen evli çiftler için uygun bir büyüdür. Büyünün uygulanacağı ve büyüyü yaptıran kişiye ait bazı kişisel bilgiler istenecektir. Bunlar;

– Ad ve soyad
– Anne adları
– Doğum yeri
– Doğum tarihi

Kişisel bilgiler konusunda emin olmayanlar için resimle ayırma büyüsü de yapılabilmektedir. Medyumlar, bu bilgiler ışığında büyü çalışmalarına başlayacaktır. Her çalışma için Allah’tan isteme ve iyi niyetler ile duaların okunması sağlanır. Her büyüde olduğu gibi ayırma büyüsünde de birçok dua okunur. Büyünün uygulanışı hakkında detaylı bilgi almak için görüşülecek olan medyumla da iletişime geçmek yeterli olacaktır. Büyünün uygulanmasında saç teli, yemeğe eklenecek baharatlar ve daha birçok ürün kullanımı da gerekebilir. Bu durum tamamen medyumun çalışmalarına ve büyünün içeriğine kalmıştır.

Sadece çiftleri ayırma olarak değil, farklı ayrılık niyetleri için de bu büyüler uygulanabilir. Kötü bir arkadaş çevresine sahip olanların bu hayattan ayrılması, kötü alışkanlıklara kapılan kişilerin kötü yoldan ayrılması ve bunun gibi iyi niyetler içeren ayırmalar için de yapılabilen bir büyüdür. Bir insanı zararlı bir insan ya da maddeden ayırma amacı taşıyan her durum için bu büyüyü yaptırmak uygundur.

Ayırma Büyüsünü Yaptıran Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Ayırma büyüsünü yaptıracak olan kişiler mutlaka görüşecekleri medyum ile bu büyü hakkında konuşmalıdır. Merak ettiklerini sormalı ve niyetini açık bir şekilde aktarmalıdır. İçten gelecek niyetler ile gerçek olunacağına dikkat edilmelidir. Eşleri ayırma büyüsü nasıl yapılır diye soran her birey, bu büyünün tamamen medyumla gerçekleşeceğini düşünür. Ancak büyüyü yaptıran kişilere de bazı görevler düşebilmektedir. Medyumun hazırlayacağı büyü farklı şekillerde kendisini gösterebilir. Bu büyünün etkileyecek olan kişiye ulaştırılması da, büyüyü yaptıran kişilere düşen bir görevdir. Belirlenen süre içerisinde o kişiye ulaştırılması ve detayların atlanmadan yerine getirilmesi gerekir. Aksi takdirde ayırma büyüsünün etkileri kendisini göstermeyecektir.

Büyüyü yaptıracak olan kişiler gerçekten isteyerek ve niyet ederek medyumla görüşmelidir. Medyum seçiminde çok titiz olunmalı, bu alanda ilim sahibi kişiler ile iletişime geçilmesi sağlanmalıdır. Büyünün yapılmasında kullanılacak tüm bilgiler için de medyumdan bilgi alınması en doğrusudur. Büyüyü yaptıracak olan kişilerin gerçekten bir sıkıntıdan ve çözülemeyen bir problemden kurtulma isteği ile gelmiş olması, aranan öncelikli özelliktir. Gerçek bir medyum da, kişinin niyetlerini anlayabilecek hissiyata sahiptir. Bu büyüyü para için değil, iyi niyetlere vesile olabilmek için yapan medyumlar, bu alanda doğru yoldadır ve o kişilere güvenilebilir.

Soğutma Büyüsü ile Ayırma Büyüsünün İlişkisi Nedir?

Birçok kişi tarafından soğutma büyüsü ile ayırma büyüsünün arasındaki ilişki merak edilir. Aralarında bir fark olup olmadığı sorulur. Soğutma büyüsü de, ayırma amacı ile yapılan büyülerden birisidir ve ayırma büyüsünün içerisinde yorumlanabilecek bir tesiri vardır. Ayırmadan önce kişinin zamanla soğuması ve uzaklaşması hedeflenir. Ayırma büyüsünde olduğu gibi soğutma büyüsünde de aynı bilgiler büyüyü yaptıran kişiden beklenir. Ayırma büyüsünde dikkat edilmesi gereken detaylar ve iyi niyet konusu bu büyü için de geçerlidir. Büyünün etkisi zamanla kendisini gösterir ve sonucunda ayrılıkla bitirilebilir.

Birkaç seans ile büyü tesiri hakkında bilgi alınır ve medyum buna göre ilerleme sağlar. Ayırma büyüsünün genellikle daha hızlı sonuç vermesinden dolayı tercih ettiği bilinse de, kimi ayırma büyülerinde de önce soğuma evresi görülecek, daha sonrasında ayrılma ya da boşanma ile sonuç verecektir. Bu süreçte kişiler hangi büyüyü tercih ederse etsin, sabırlı olmalı ve tüm dikkatini büyünün tesirlerine vermelidir. Her büyüde olduğu gibi ayırma büyüsünde de zaman gerekir. Büyü tesiri belli bir zaman sonra kendisini belli eder.

Kötü insanlar tarafından yapılan ayırma büyüleri nedeniyle mutlu evlilikleri tehlikeye giren ve sevdiğinden ayrılmak istemeyenler için, bu büyüyü yapmak kadar bozmak da mümkündür. Doğru bir medyum nasıl kavuşmayı ve birleştirmeyi isteyecekse, böyle bir durumda da niyete bakarak o kişilere yardımcı olmaya hazırdır. Yeter ki kişiler nasıl ayırma büyüsünde iyi niyetler ile gelecekse, bu büyünün bozulmasını istemekle de aynı niyetleri taşıyor olmalıdır.

Gerçek Bir Medyumun Ayrılmak İsteyen Bireylere Önerisi Ne Olmalıdır?

Bir kişinin ayrılma isteği ile gelmesi ve ayırma büyüsünü talep etmesi ile iş bitmemelidir. Gerçek bir medyum bu ayrılığın içeriğini ve nedenlerini sorgulamalı, kişiye yol gösterme amacı içerisinde olmalıdır. Her birleşmenin hayır getirmemesi gibi, her ayrılık da o kişiler için hayırlı olmayabilir. Bunu görebilmek de her zaman kolay bir şekilde meydana gelmez. Hem ilmin verdiği hissiyat ve deneyimler hem de Allah katında hayırlı olanı bilmesi ile medyumlar ayrılık sebeplerine çok önem verir. Bir ayrılığı haklı çıkaracak derecede önemli olmayan sebeplerden dolayı istenen ayırma büyüsünü yapmamak da kendi tercihlerine kalan bir durumdur. Çünkü gerçek bir medyum, ayırmadan değil kavuşmadan yanadır. Bir yuvanın ve aile olmanın ne kadar zor ancak önemli olduğunu bilir ve bunu öncelikle kendisine gelen kişilere aktarmak ister. Ancak yıllarca denemiş, aldatma gibi can yakıcı olaylar yaşamış, mutsuzluğa mahkûm olmuş kişilere, iyi niyetler eşliğinde ayırma büyüsünde yardımcı olunacaktır.

Doğru bir medyum, öncelikle kişilerin huzuruna, mutluluğuna, niyetine ve amaçlarına önem verir. Büyü yaptırmanın sakıncalı, dinen yasak ve yanlış olduğu herkes tarafından bilinir. Ancak bu büyüler, kötü amaçlar uğruna yapılırsa sakıncalıdır. Birbirine zarar veren kişilerin yeni bir hayat kurma amaçlarına yardımcı olmanın sakıncası ya da yanlışı yoktur. Özellikle de Allah’tan isteyerek bunu gerçekleştirmenin hiçbir yanlışı olmayacaktır. Eğer hayırlı olan ayrılmak ise, etkisini gösterecek ve bu sorun bu büyü ile çözüme kavuşturulacaktır. Aynı şekilde zararlı kişiler ya da maddelerden uzak durabilmek amacıyla yapıldığında da mutlaka huzur, o kişilere ulaşacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu