Ayırma Büyüsü

Okumayla Ayırma Büyüsü

Okumayla Ayırma Büyüsü

Büyüler insanlık tarihine kadar köklü bir geçmişe sahip olduğundan dolayı günümüze kadar aktarılır iken de binlerce büyü türü bize ulaşmıştır. Bu büyüler bir gelenek, bir miras olarak gelecek kuşaklara aktarılmıştır.

Günümüzdeki gerçek hocalar ve medyumlar bu geleneğin devam ettiricileri olarak görülebilir. Hal böyle iken, yani binlerce büyü türünden söz ediyor iken elbette bunları yapış ve uygulayış biçimleri de çok büyük farklılık gösterir. Bazı büyülerde çeşitli nesneler ele alınır ve onlar belli bir ritüel ile beraber ateşe atılır, yakılarak büyü yapılır. Bazı büyülerde ise su kullanılır, su üzerine okumalar yapılır ya da suya herhangi bir nesne atılır.

Bazılarında ise ana nokta sadece okuma işlemidir. Okuma herhangi bir nesneye, fotoğrafa, kişiye ait eşyaya ya da farklı bir nesneye yapılabilir. Biz bu yazımızda bu üç ana büyü yönteminden birisini ele alacağız. Okumayla ayırma büyüsü hakkında sizlere en güvenilir ve net bilgileri vereceğiz. Yazıyı okumaya devam ettiğiniz vakit bu konuda merak ettiğiniz en önemli hususları öğrenmiş olacaksınız.

Yeni Ayırma Büyüsü

Okumayla ayırma büyüsü olarak bilinen bu büyü her ne kadar geçmişten günümüze kadar ulaşmış ise de yeni yöntem ve tarifler ile yeni ayırma büyüsü kapsamında ele alınabilir. Yeniden kasıt yeni bir yönteme ve tarife sahip olmasıdır.

Bu büyü sayesinde okuma yolu ile birlikte ayırma işlemi gerçekleşir. Kişiler eğer ayırmak istedikleri herhangi iki kişi var ise onlar üzerine bu büyüyü yaptırır. Bu sayede onların birbirinden ayrılmasını, soğumalarını, ilişkilerinin sona ermesini sağlarlar. Bu büyü türü oldukça güçlü bir büyü türü olarak bilinir çünkü biraz önce de demiş olduğumuz gibi oldukça yeni olan yöntemlere sahip haldedir. Bu yeni yöntemler günceldir. Günümüzün pek çok hocası ve medyumu bu yeni yöntemler ile ayırma büyüsünü uygular.

Okumayla Ayırma Büyüsü

Resme Okumayla Ayırma Büyüsü

Okuma yolu ile yapılan bu büyünün ana noktasının okuma olduğunu söylemiştik. Okuma derken herhangi bir duanın ya da Arapça – Latince – İbranice önemli psişik etkiye sahip sözlerin okunmasını kastediyoruz. Eğer bu okuma işlemi bir fotoğraf üzerine yapılıyor ise buna resme okumayla ayırma büyüsü denir.

Bu uygulama tarzında kişinin ayrılmasını istediği kişilerin ya da kişilerin fotoğrafını hocaya vermesi gerekir. Hoca bu fotoğrafın üzerine okuma işlemini uygular. Fotoğrafa gerekli ritüeller ile beraber okuma yapar. Pek çok medyum ve hoca bu yapış tarzını uygular. Fotoğraflar sayesinde okuma işlemi daha güçlü bir hal alır. Büyüsünün ektisini artıran faktörlerden ilki bu büyüde okuma, ikincisi de nesnelerin etkisidir.

Fotoğrafa Okumayla Ayırma Büyüsü

Şimdi ele alacağımız konu biraz önce açıklamış olduğumuz fotoğrafa okumayla ayırma büyüsü hakkında en merak edilen bir diğer husus hakkındadır. İnsanların pek çoğu fotoğrafa okuma ile yapılan bu büyüyü kendi başlarına yapıp yapamayacaklarını merak ediyorlar.

Buna şu şekilde net cevap verelim: Bu büyü dâhil hiçbir büyüyü hiçbir şekilde sıradan bir insan iseniz yapamazsınız. Büyüyü yapmaya çalışsanız bile büyü kesinlikle sıradan insanlar yaptığı zaman tutmaz. Hatta sıradan insanlar büyü ile uğraşır ise başına cinleri musallat edebilir. Kısacası tehlikeli işlemlerdir.

Bu büyü dâhil olmak üzere tüm büyüleri yapabilecek güce ve yeteneğe sahip olan insanlar hocalar ve medyumlardır. Sadece bu özel insanlar büyüyü uygulayabilir. Okuma yolu ile yapılan büyü her ne kadar inşalara basit gibi görünse de bu konuda deneyimi ve eğitimi olmayan, psişik yeteneklere sahip olmayan insanların okuma yapması hiçbir şey ifade etmeyecektir.

Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır

Okumayla yapılan ayırma büyüsü hakkında ele alacağımız son şey de ayırma büyüleri nasıl yapılır sorusunun yanıtıdır. Bu yapılış yöntemlerini ve tariflerini elbette sizlere tüm detayları ile vermemiz mümkün değildir çünkü bunları sadece gerçek hocalar ve medyumlar bilir.

Yüzeysel olarak şöyle anlatabiliriz: Bu büyüler yapılır iken bu yazıda göstermiş olduğumuz gibi ya okuma yolu uygulanır ya yakma ya da su kullanılır. Her birinin kendisine özel ritüelleri vardır ve buna uygun yapılmak zorundadır. Hocalar adım adım büyüyü doğru bir şekilde uygularlar. Doğru, eksiksiz ve dikkat ile yapılan büyü en geç haftalar sonrasında etkilerini göstermeye başlar.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/okumayla-ayirma-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu