Aşk Büyüsü

Sevgiliye Adet Kanı İçirme Büyüsü

Kara büyü uygulamaları içinde yer alan sevgiliye adet kanı içirme büyüsü özellikle papaz büyülerinde kullanılan bir uygulamadır. Çok kuvvetli bir bağlama büyüsüdür ve tesirleri çok çabuk görülür. Kadınların sevdiği erkeği kendilerine bağlamak amacıyla yapılmasına karşılık erkeğin iradesini tamamen kırması ve kullanılan malzeme onu bir kara büyü uygulaması haline getirir.

Kadınların Erkeklere Yaptığı Büyü

Çeşitli sebeplerle yapılan büyüler hem kadınlar hem de erkekler tarafından talep edilmektedir. Sadece kadınlar tarafından yapılan sevgiliye adet kanı içirme büyüsü ise bu konuda ayrılmaktadır. Evli kadınların eşlerinin kendilerine bağlanması ve sadık kalması amacıyla adet kanı büyüsünü yaygın olarak uyguladıkları ve bu nedenle papaz büyüsü yapan medyumlara başvurdukları görülür.

Bu büyüde kullanılan malzemenin pis olması onu direk kara büyü uygulamalarının içine sokar. Yedirilme ve içirilme yoluyla yapılan büyüler çok etkilidir özellikle bu büyüde insan bedeninden gelen bir parça kullanılıyorsa etkisi kat kat artar. Bu tarz uygulamalara papaz büyülerinde sık rastlanır ve adet kanı büyüsü, idrar büyüsü, sperm büyüsü gibi farklı uygulamaları vardır. Bu büyü ile büyülenen erkek iradesini tamamen kaybeder ve kontrolünü kendisine büyü yapan kişiye teslim eder. Bu büyü bağlama amaçlı kullanılırken evliliklerin yıkılmasına da sebebiyet vererek bir ayırma büyüsü haline dönüşür. Evli bir erkeğe aşık olan bir kadın bu büyüyü yaparsa erkeğin bu kadına gelmesi kaçınılmaz olacaktır ve bu uğurda evliliğini yıkmayı dahi göze alacaktır.

Adet Kanı İçirme Büyüsü

Kuvvetli bir bağlama ve aynı zamanda ayırma büyüsü olan sevgiliye adet kanı içirme büyüsü için kadın adet kanından bir miktar alır. Papaz büyüsü yapan medyum bu kanın üzerine çeşitli okumalar yaparak büyüye hazır hale getirir. Kadın hazırlanmış kanı alır ve bir şekilde bağlamak istediği erkeğe yedirir ya da içirir.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/sevgiliye-adet-kani-icirme-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu