Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü Yapan Medyumlar

İlişkilerinde sevgiyi yetersiz bulan veya aşık olduğu insanın kendisini sevmesini isteyenler sevgi büyüsü yapan medyumlar arayışına girmektedirler. Zaman içinde ilişkilerdeki heyecan söner ve taraflar arasındaki sevginin azaldığı düşünülebilir. Kişi ilişkide olduğu insanın sevgisinden şüphe duyabilir. İçinde aşk ve sevgi olan tüm sorunlarda insanların sevgi büyüsü yaptırmaya yöneldikleri görülmektedir. Bu büyünün etkisinin ilişkilere yeni bir ivme kazandırdığı söylenir. Ak büyüler içinde yer alması ve zararsız bir büyü olduğunun düşünülmesi yaygın olarak yapılmasına neden olmaktadır. Dünyadaki tüm toplumlarda en fazla yapılan büyü uygulamasının aşk ve sevgi büyüleri olması bir tesadüf değildir. Aşk insanoğlu var olduğundan beri hep gündeminde olmuştur ve günümüzde dahi insanın en önemli sorunu olmaya devam etmektedir. Ülkemizde de aşk, sevgi ve bağlama adına yapılan birçok uygulama bulunmaktadır.

Sevgi Büyüsü Uygulaması Nedir?

Aşk için yapılan büyülerin çok çeşitli olması dikkat çekicidir. Neredeyse her malzeme ile aşk büyüsü yapılabildiği görülmektedir. Aşk adına yapılan büyülerin kara büyü uygulamaları olsa da ağırlıklı olarak ak büyü kapsamında bulunurlar. Ak büyülerde kullanılan materyaller temiz olarak tanımlanır ve gerçekten de aşk için büyü yapılırken özellikle yenebilen malzemelerin kullanıldığı görülmektedir. Bu tarz büyülerde özellikle tercih edilen yöntem ize Vefk uygulamalarıdır. Sevgi büyüleri ise Vefk yolu ile yapılan büyülerdir ve bu nedenle sevgi büyüsü yapan medyumlar Vefk hazırlayabilenlerdir.

Medyum Hocalar

Sevgi büyüleri medyum hocalar tarafından yapılır. Sevgi büyüsü yapılacak taraflar hakkında edinilen bilgiler doğrultusunda Vefk hazırlanır ve sevgi büyüsü yapan medyumlar Havas ilmine haiz olmalıdır. Vefk çalışmaları derin bir bilgi ve tecrübe gerektirir. Bu nedenle Havas ilminin ve gereken hesaplamaların yapılabilmesi için ebced hesabının bilinmesi gerekmektedir. Vefk hazırlanırken yapılan hataların çok olumsuz sonuçları olabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu