Sevgi Büyüsü

Karı Koca Arasında Sevgi Büyüsü

Sevgi büyüleri sadece eşlere özel yapılan bir çalışma değildir. Aslında büyü yöntemleri istenilen amaç doğrultusunda yapılabilen etkin çalışmalardır. Ancak her insan büyü yapamaz ilmi olsa bile yetenek olmadığı zaman bu bir işe yaramaz. Her ne amaç için olursa olsun büyü yapımı dinimizce de uygun görülmeyen haram kılınan ve yasaklanan işlemlerdir. Şeytani varlıklar kullanıldığı için Allah’ın kural ve yasaklarında kural tanımayan ruhanilerin olduğu gibi insanlarda da bu tür özellikler çıkabilmektedir.

Dolayısı ile dürüst olmayan bir yalancı kimsenin sözüne vaatlerine nasıl ki itimat edilmiyor ise bu durum varlıklarda da esastır. Büyü ile dilek ve isteğin her ne kadar gerçekleştiği veya kısa sürede etki gösterdiği bir gerçeklik olsa da eğer anlaşma bozulursa buna vesile olan medyum veya büyücünün de bu işte kullandığı şeytani varlık sözünden dönebilir. Büyüler ile bir takım istekler gerçek olabilir fakat kısa sürebilir veya bu durum bile Allah’ın izni ile gerçekleşmektedir. O yüzden değerli okurlarım ve ziyaretçilerim büyü uygulamalarından uzak durmalı ve yasakları çiğnememek en doğru yoldur.

İnsanoğlu olduğumuz için başımıza gelen nice türde şeyler bizler içindir. Allah’ü Teala bizleri bir takım sınavlara dahil eder ve hayat ise genel olarak bakılınca bir imtihandır. O nedenle imtihan Dünyası denilir. Dert ve problemlerin hususunda Yalnızca Allah’a sığınılır ve O’nda istenir. Havas ilminde yer alan bir takım etkin çalışmalar veya dua yöntemleri sayesinde bu hacetlerin nasıl öğrenileceğini durumun nasıl düzeltileceği belirtilmektedir. Bu ilim oldukça gizemli ve günümüzdeki gizemini halen sürdürmektedir. Karı koca arasında sevgi ve muhabbet konusunda da diğer konularda olduğu gibi kişiye özel tılsımlı çalışmalar ve işlemler konu alınmaktadır. Yapılan rahmani dualı işlemler Allah’ın izniyle yüksek oranlarda istenilen sonuçları vermekte ve başarıya ulaştırmaktadır.

O yüzden sevgi büyüsü değil de kişilerin arasında sevgi bağı kurup muhabbet ile celb etmek için bu tertipleri tercih etmeniz veya yaptırmanız sizler için artı bir yönde fayda sağlayacaktır. Alınan doğum bilgileri veya fotoğraflar ile durumun düzelmesi için güçlü çalışmalar yapılır. Kesin olarak sonuç her zaman takdiri ilahidir. Bunun bilincinde olmamız gerekir ve sabr-ı nizam gerektiren güçlü işlemlerdir. Eğer sizinde eşinizle veya sevdiğiniz kişiyle aranızda sorunlarınız varsa bunların hayırlı bir şekilde sonuca ulaşmasını dilerseniz, konuyla ilgili danışıp bilgi alabilir veya dilerseniz çalışmalar yaparak destek alabilirsiniz..

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Seyit ali dedi ki:

    Merhaba hocam Benin’de karımla sıkıntım var sizde sanırım büyü değil de rahmani dualarla yapıyormuşsunuz bende istiyorum acaba ne gerekir size mail atmak istiyorum müsaitseniz olurmu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu